Kalpli Kıvrımlı Lif Örnekleri Yapılışı

Kalpli kıvrımlı lif örnekleri yapılışı fırfır detaylı lif örneklerini kenar detaylı güzel lif örnekleridir. Tomurcuk güllü fırfır lif modeli yuvarlak lif modelleri arayanlar için şık lif modelidir.

Lif modelleri örneklerinin çok geniş olması tercihleri arttırmaktadır. Her kesime göre model olması lif yapılışında artışa neden olurken yeni tasarımlar, yeni örnekler devamlı lif sevenlerle buluşmaya devam etmektedir. Lif çalışmalarına ilginin fazla olması sipariş alan arkadaşlarımıza kazanç sağlamaya devam etmektedir.

Çeyizlik lif modeli arayanlar için kalpli kıvrımlı lif modeli görselliği şık lif çalışmasıdır. Çeyizlerde ve sipariş alan arkadaşlarımız için değerlendireceği en iyi lif örnekleri arasında yer alan modeldir. Farklı lif modelleri için sayfamızı ziyaret ediniz. Yeni tasarım lif modelleri ve takım lif modelleri gibi zengin içeriğimiz mevcuttur.

Kalpli Kıvrımlı Lif Örnekleri Yapılışı

Malzemeler: Beyaz, Yeşil ve tercih edilen renk olmak üzere 3 renk lif ipi
7 numara tığ ve demir saplı tığ
Makas

Yapılışı: Yıldız örgü tekniği ile örülen lifimizi yuvarlak ve uçlarda kalp şekli verilerek 6 dilim halinde örüyoruz. Lifimizin ortasından başlayarak her sırada arttırma işlemi uygulayarak 3 sıra ördükten sonra 4. Sırada yaprak çalışması yapıyoruz. 5.6.ve 7. Sıralarda çiçek uygulaması yapıyoruz. 1 sıra beyaz ipimizle ördükten sonra bir sonraki aşamada her bir dilim üzerinde lifimize kalp sekli veriyoruz tamamlıyoruz. Lifimizin kenarlarında ve dilimler arasındaki boşluklara zincir çekerek yuvalar oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz bu yuvaların içine fırfır uygulaması yaparak lifimizi tamamlıyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Suzanın elişi dünyası yotube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kalpli Kıvrımlı Lif Örnekleri Yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. sema dedi ki:

    Kenarlari nasil yapiliyir yardimci olun lutfen

  2. narina dedi ki:

    kenarlarını gösterin kardeşim

BİR YORUM YAZ