Kalpli kolay lif yapımı

Kalpli kolay lif yapımı

Kalpli kolay lif yapımı yıldız ve kutu tekniği ile yapılan görselliği güzel lif modelidir. Çeyizlik ve sipariş için uygun lif çalışması olduğunu düşünüyoruz. Farklı ip seçeneği ile birçok lif ipine yakışacak lif modelini orta kısım kalp detayında kırmızı renk çeyizlerde kullanımı daha fazla istek alabilir. Lif modelleri son zamanların en çok sevilen el işleri arasında yer alırken en yeni lif örnekleri çeyizler için uygulanmaktadır.

Kalp detaylı lif modeli sevenler için farklı güzel lif modelidir. Kolay olması video anlatımı sayesinde yeni öğrenmek isteyen birçok kişiye video anlatımlar fayda sağlamaktadır. Sitemizde farklı ve tasarım, takım lif, yeni modelleri bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Kalpli kolay lif yapımı

Kalpli kolay lif yapılışı

Modelimizde iki renk ip, 1.5 mm tığ ile örüldü.

Örneğimize 5 fıstık çekerek düz yıldız tekniğiyle 10 sıra örüyoruz. Devamında aynı renk ipimizi kırmayıp köşe kısmından içe doğru 5 fıstığın üzerini 5 sıra örüyoruz. Sonrasın da kenarlarını kutu tekniğiyle köşe kısımlarına köşe uygulamamızı yaparak gidiyoruz. İstediğiniz boyutta örebilirsiniz. Son olarak da kenar oyasını geçip, orta bağcığını yaparak bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapımı  hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pamuk örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kalpli kolay lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ