Reklam

Kar tanesi motifli şal modeli yapılışı

Reklam
Reklam

Kar tanesi motifli şal modeli yapılışı oldukça şık duran görselliği ile dikkat çeken şal modeli yapımı sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Şal modelleri vazgeçilmeyen en sevdiğimiz el işleri arasında birinci sırada yer almaktadır. Hanımlarımız farklı tasarımlarla oldukça göz kamaştıran şal çalışmaları ortaya çıkartıyorlar.

Kızlarımızın çeyizi için oldukça fazla örülen şal modelleri annelerimizin tercihi olmaktadır. Kar tanesi şal modeli sizlerin favorisi olacaktır.

Kış ve mevsim geçişlerinde oldukça sık kullanılan şal modelleri, kır düğünlerinde, açık hava davet yemeklerinde omuza aldığımız kıyafetlerimizin en güzel tamamlayan aksesuarı şal olmaktadır.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız mevcuttur oldukça detaylı anlatımlı olaması sizlere fayda sağlayacaktır. İstediğiniz markada ipi tercih edebilirsiniz. Elinize yatkın tığ seçimi olmasında fayda var.

En güzel şal örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle, yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Kar tanesi motifli şal yapılışı

Kar tanesi motifli şal detayları ve yapılışı

Kar tanesi motifli şal modeli yapımı

7 Numara tığ seçimi tercih edilmiştir.

Angora gold simli şal ipi kullanılmıştır.

Kar tanesini andıran. 6 zincir çekerek halka yaparak başlıyoruz. Halkanın içine aralarında 3 zincir olmak koşuluyla 6 fıstık yapıyoruz. Kar tanesini andıran motifler yapıyoruz. Bu motifleri köşelerden birbirine birleştiriyoruz. Artırmaları istenen büyüklüğe gelene kadar yapıp şalı bitiriyoruz.

Örgü, örgüler ve el işleri yapılışı, şal yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlar için beğeni ve paylaşımlar oldukça önemlidir.

Kar tanesi motifli şal modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel şal modeli için çok teşekkür ediyorum.

Sonrakini düzenle 23 Şubat 2020 6:33 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Tığ İşi

Tığ İşi Saç Bandı Modelleri

Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara… Devamını oku

1 gün önce
  • Atkı Örgü Modelleri

Değişik Bayan Atkıları

Kış aylarının gelmesiyle beraber… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

El Örgüsü Şapka Modelleri

Soğuk kış günlerinin gelmesiyle… Devamını oku

1 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Tığ İşi Çanta Yapımı

Çantalar kadınların olmazsa olmaz… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.