Kare çizgili lif modeli yapılışı

Kare çizgili lif modeli yapılışı

Kare çizgili lif modeli yapılışı kare lif örneği arayan arkadaşlarımız için yapımı kolay ve görselliği güzel olan bu modelimizi lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif modellerin belkide en çok sevilen ve tercih edilen modelleri arasında kare lif örnekleri yer almaktadır. Farklı kare lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz.. Yazımızın içindeki linke tıklayarak bir çok lif örneğine göz atabilirsiniz. En yeni ve güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kare çizgili lif modeli yapılışı

Bu model hiç bu kadar kolay olmamıştı

Lif modelinin yapılışında 3 renk lif ipi kullanılmıştır

Pembe, mor ve beyaz kullanımı siz isteğiniz renk yapabilirsiniz.

2 Numaralı silikon saplı tığ kullanımı siz elinize yatkın bir tığ kullanabilirsiniz.

Lif modeli pembe ipimizle 14 fıstık yaparak başlanıyor 3 yıldız tekniği kullanılarak yapılıyor iki sıra bu şekilde örüp pembe ipimizi kesip diger rengimiz mor ip ile başlanıyor her renkte 2 fıstık eksiltiyoruz sıra başlarına 5 dolgulu pıtırcıklar yapılıyor mor ipimizden sonra beyaz ipimizle devam ediliyor her iki sırada bir iki fıstık eksik yapılıyor.

14 fıstıkla başlayıp 2 fıstık kalana kadar yapılıyor aynı teknikle 4 parça yapıp daha sonra bu parçalar fıstıklar la birleştiriliyor birleştirmede 3 dolgulu fıstık yapıp iki parçayı birbirine ekliyoruz 4 parçayı da birleştirip lifimizi bitiriyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

Kare çizgili lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

https://youtu.be/uuHvQPKNdl0
Lif perisi Arzu kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ