Reklam

Kare danteller ve şemaları

Reklam
Reklam

Kare danteller ve şemaları dantel modelleri dünden bugüne değişmeyen tığ işi örgü modelleri arasında hanımlarımızın vazgeçemediği çeyizlerin olmazsa olmazı olmaktadır. Dantel denilince aklımıza ilk gelen kızlarımızın çeyizlik dantelleri olmaktadır. Dantel modellerinde kare danteller daha çok vitrin içi olarak kullanılmaktadır. Şemalı kare dantel modellerini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Dantel modelleri el işlerinin vazgeçilmezi vede modası geçmeyen harika el işi modelleri dantel örnekleri evimizin her köşesine yakışan beyaz işlerimizdir. Masa, yatak odası, sehpa ve bir çok örnek sizlerin beğenisini beklemektedir

Dantel modelleri sayfamızda birçok örneği bulunmaktadır. Çarşaf kenarları, pike takımları, havlu kenar örnekleri yine dantel sevenler için sayfamızda bulunmaktadır. Yuvarlak masa örtüsü ve çay tepsisi örneklerini inceleyerek uygulayabilirsiniz.

Dantel, dantel örnekleri, kare dantel modelleri, oda takımları dantel örnekleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu olacağız. Video anlatımlı yuvarlak oda takım modeli için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kare danteller ve şemaları

Sonrakini düzenle 26 Mayıs 2020 9:59 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Dantel

Dantel Kenar Örnekleri

Dantel kenar örnekleri 2019… Devamını oku

18 dakika önce
  • Atkı Örgü Modelleri

Örgü Atkı Modelleri ve Örnekleri

Örgü Atkı Modelleri ve… Devamını oku

23 saat önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Renkli Patik Örnekleri

İnsan vücudunda en çok… Devamını oku

1 gün önce
  • Bebek Örgüleri

İlginç Bebek Örgüsü Örnekleri

Bebek kıyafetlerinin hazır olarak… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.