Kare Dondurma Lif Yapılışı

Kare Dondurma Lif Yapılışı

Kare Dondurma Lif Yapılışı

Kare Dondurma Lif Yapılışı en renkli lif modeli diyebiliriz. Renk renk yapabileceğimiz, kalan iplerimizi değerlendire bileceğimiz kare kolay lif modelimiz siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modellerinde en çok görselliğe önem veren hanımlarımız için yaz boyunca çok sevdiğimiz dondurma temasını işledik, severek öreceğinizi düşündüğümüz çok cici bir modelimiz.

Bu modelimiz kare oluşu ile çok kullanışlı, yapımı oldukça kolay olan video anlatımlı olarak, sizlere kolaylıkla fayda sağlayacaktır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız detaylı olarak anlatılan videomuzu izleyerek yapabilirler. Kız çeyizi için olmazsa olmazlardan olan lif örnekleri, bir çok kız çeyizini süslemeye devam ediyor. Her modeli takip eden kızlarımız ve annelerimiz kare dondurma lifimizi yaptıkları liflerin arasına katacaklarını düşünüyorum.

Lif tasarımları oldukça sınır tanımadan hanımlarımız tasarlamaya devam ediyorlar hepsi birbirinden güzel ve özeller hepsinin emeklerine sağlık diyorum. Emeklerinin karşılıklarını alma dileklerimle, sizlerde beğenilerinizle ve paylaşımlarla videolarımızın devamı için bizlere desteklerinizi esirgemezseniz çok seviniriz. Yeni güzel özel modellerde tekrar görüşmek üzere şimdiden kolay gelsin.. Hoşçakalın..

              ⇓

Lif modelleri, lif yapılışları ve daha fazlasına ulaşmak istiyorsanız linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kare dondurma lif modeli video anlatımlı buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Kare Dondurma Lif Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ