Canım Anne

Kare kalpli lif yapılışı

Kare kalpli lif yapılışı

Kare kalpli lif yapılışı kalp temasını lif modellerinde seviyorsanız oldukça güzel bir lif modeli olduğunu düşünüyoruz. Farklı renk tercihi ile uygulayabilirsiniz. Kırmızı renk tonlarını seçebilir kızlarımızın çeyizlerinde yer alacak güzel lif modeli olacaktır.

Çeyizlerin vazgeçilmezi olmazsa olamazı lif modelleri olmaya devam etmektedir. Farklı sayısız lif örneği ve yeni tasarım lif modelleri ortaya çıkmaya devam etmektedir. Sayfamızda lif örnekleri geniş model sayısına sahiptir. Sayfamıza göz atmadan karar vermeyiniz. Takım lif modellerinden, yuvarlak, kese, temalı lif modelleri bulunmaktadır. Modellerimiz video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Kare kalpli lif yapılışı

Kalpli kare lif modeli yapımı

Modelimize 5 numara tığla 21 fıstık yaparak başlıyoruz. 7 sıra pembe 7 sıra beyaz 7 sıra tekrar pembe yapıyoruz. İlk sırayı tek renk örüp 2. Sırada kalp temasını ters renklerle ipleri içten yürüterek oluşturmaya başlıyoruz. Desen 7 sırada tamamlandıktan sonra renk değiştirerek tam zıt renklerde aynı işlemi 3 kez daha tekrar ederek enine boyuna 3 er adet kalp deseni oluşturmuş oluyoruz. Yıldız tekniğiyle yaptığımız bu güzel modele tekli fıstıklardan kenar oyası yaparak modeli bitiriyoruz. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kare kalpli lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ