Kare kazayağı lif yapılışı

Kare kazayağı lif yapılışı

Kare kazayağı lif yapılışı

Kare lif modelleri seven arkadaşlarımız için harika bir lif örneğini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlı olması oldukça kolaylık sağlayacaktır. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak farklı lif modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Kare kazayağı lif yapılışı

Malzeme 2 renk lif ipi kırık beyaz ve gül kurusu

8 Numara tığ

Makas

Kutu tekniği ile çalışılmıştır.

Yapılışı 18 tane uç uca fıstık örerek başladık bir sıra kutu tekniği örülür. Gül kurusu renk ile bir sıra örülüyor bu sıra önceki sıranın üstüne bir tane fıstığın belin den örülür bir tane en alt fıstığın yuvasına örülür tekrar fırtığın belinden fıstık dolgusu alınır ve üçü beraber örülür.

Üç zincir çekip sıradaki yuvaya batılır tekrar üçlü fıstık örülür tekrarlayarak sıra biter. İki sıra kutu tekniği krem örülür. Tekrar gül kurusu ile üçerli fıstık örülür. Tekrar kutu tekniği örülür. Tekrarlayan sıralarla lifi kare olarak örülür. Bir sıra kırık beyaz ile tüm etrafı örülür. En son kenar oyası örülür bitirilir. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kare yer mantarı lif modelinin yapılışı için linke tıklamayı unutmayınız.

Kare kazayağı lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ