Kare kelebek motifli lif yapımı

Kare kelebek motifli lif yapımı kelebek detaylı görselliği harika olan şık lif modelimiz olarak lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz.

Kare çeyizlik lif modeli olarak güzel bir lif örneğidir. Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça çok yapılan lif modellerine bir yenisini de ekleye bilirsiniz. Yapılışında farklı renk tonları kullana bilirsiniz. Kelebek motiflerinin sayısını çoğalta bilirsiniz. Lif modellerinde farklılık yapmak sizlerin elinde olacaktır.

Banyo lif modelleri yapıp satış yapan hanımlarımız içinde güzel bir model olacaktır. Farklı lif modelleri sayfamız da mevcuttur. Veya yazımızın içinde ki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni öğrenmek isteyen ve yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olmaktadır. Detaylı anlatımlar sizlere yardımcı olacaktır. Kendiniz için ve sevdiklerinize güzel lif armağanları verebilirsiniz. Yeni farklı lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Kare kelebek motifli lif yapımı

Çeyizlik Kare Lif Modeli

Modelimiz de 2 renk lif ipi kullanılmıştır.

2 Numara tığ kullanıldı.

Sarı iple eni 7 fıstık boyu 7 fıstık kutu tekniği yapılarak kare parçayı hazırlıyoruz. Beyaz iple yıldız tekniğe örüp ilk sırayı 7 fıstık la tamamlıyoruz. Eksiltmeler her köseden bir gidişte bir dönüşte yapıp tepede 2 fıstık kalana kadar eksiltiyoruz. 4 parçayı aynı eksiltme sayılarında yapıp orta kısmını bitiriyoruz. Kenarlarını 2 sıra dönüp 3. Sırada kenar oyasıyla bitiriyoruz. Süsleme de kelebek motifleri yapılmıştır.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Diğer güzel modelimiz olan gül bahçesi uzun lif modelimiz için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kare kelebek motifli lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ