Kare Kutu Teknik Lif Modeli Yapılışı

Kare Kutu Teknik Lif Modeli Yapılışı

Kare kutu teknik lif modeli yapılışı kullanışlı ve kolay lif modelleri her daim tercih edilmektedir. Kare kutu teknik yeni lif modelimiz de bunlardan bir tanesidir. Hediyelik, çeyizlik ve kendimiz için hazırlayabileceğiniz bir modeldir.

Malzeme olarak 3 renk lif ipi ve lif tığı kullandık. Tığ numarası olarak 2-8 numara arası lif yapımı için uygundur.

Yeni başlayıp hiç örgü bilmeyen arkadaşların bile kolaylıkla yapabileceği modellerden bir tanesidir. Bir oturuşta örebilirsiniz. Hatta satış yapmak isterseniz vaya hediyelik örerseniz bir gününüzü ayırıp 5-6 taneyi rahatlıkla örebilirsiniz.

Lif yapımı örgü modelleri arasında en çok tercih edilenlerdendir. Ayrıca yapımı en keyifli ve en kolay olanlardandır. Yıllardır her evde muhakkak bir lif örülmüş yada bulunmuştur. Eskiye nazaran çok farklı ve çeşitli modeller bulunmaktadır. Her geçen gün bu modeller katlanarak artmaya devam etmektedir.

Kare Kutu Teknik Lif Modeli Yapılışı

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Lif modeli, lif modelleri ve yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kare Kutu Teknik Lif Modeli VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ