Reklam

Kare motiflerden oluşan dantel modelleri

Reklam
Reklam

Kare motiflerden oluşan dantel modelleri çeyizlik, günlük kullanım için kare kolay dantel örneklerini yazımızın içinde sizler için derledik beğeneceğiniz dantel modelleri olmasını diliyoruz. Dantel örtüleri vazgeçilmez el işlerimiz arasında yer almaktadır. Tığ işinin en güzel en ince modelleri arasında yer alan dantel örnekleri geniş model sayısına sahiptir. Sayfamızda geniş örnek içeriğini bulabilirsiniz.

Kare şeklini kullanarak öreceğiniz kolay dantel modelleri inanılmaz ölçüde çeşitlilik gösteriyor. Örmesi çok kolay ve sade motiflerin yanı sıra oldukça zahmetli motiflere de rastlayabileceğiniz kare dantel modelleri mevcut. Bu geniş yelpazeden istediğiniz şekilde faydalanmak sizin marifetinize ve zevkinize kalıyor. Dantel tığ işlerinde kareleri isterseniz küçük parçalar halinde örebilir, dilerseniz de büyük boyutta tek parça olarak örebilirsiniz. Büyük ebatlı kare dantelleri birleştirerek de masa ve yatak örtüleri, perdeler yapmanız mümkün.

Dantel örerken hesaba katmanız gereken bazı püf noktalarını hatırlatmak isteriz. Örtülerinizde küçük kare motif tığ işi kullanarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Tığ işi danteller de küçük motifleri örmek az zaman alacağından hem size keyif verir, sıkılmazsınız hem de istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilir, her ortamda dantel örmenin zevkine varabilirsiniz.

Dantel, kare motif dantel, tığ işi dantel örnekleri, dantel modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı modeller içinde linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kare motiflerden oluşan dantel modelleri

Sonrakini düzenle 18 Ağustos 2020 9:20 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Atkı Örgü Modelleri

Örgü Atkı Modelleri ve Örnekleri

Örgü Atkı Modelleri ve… Devamını oku

23 saat önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Renkli Patik Örnekleri

İnsan vücudunda en çok… Devamını oku

1 gün önce
  • Bebek Örgüleri

İlginç Bebek Örgüsü Örnekleri

Bebek kıyafetlerinin hazır olarak… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü
  • Örgü Modelleri

Örgü Televizyon Battaniyesi Örnekleri

Örgü parçalara olan merak… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.