Canım Anne

Kare motifli lif yapılışı

Kare motifli lif yapılışı

Kare motifli lif yapılışı birçok renk bir arada kullana bileceğiniz lif örneğidir. Renk uyumunu birden fazla seçerek kalan lif iplerinizi değerlendirebilirsiniz. Motifli lif örneği arayanlar için yapımı kolay olan lif örneğidir.

Lif modelleri son zamanların vazgeçilmez el işleri arasındadır. Çeyizlerde en çok lif modeli görmemiz mümkündür. Nişan bohçalarında yer almaktadır. En güzel ve ağır modeller seçilmektedir. Takım lif örnekleri ve görselliği şık olan modeller tercih edilmektedir.

Lif modellerinde video anlatımlar oldukça etkendir. Birçok örneğin video anlatımının bulunması hanımlarımızın ilgisini arttırmaktadır. Sipariş alan arkadaşlar sitemizdeki lif örneklerini inceleyebilirsiniz. Tasarım ve takım lif örneklerini bulabilirsiniz.

Kare motifli lif yapılışı

2 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak beş zincir ile halka oluşturalım, dört zincir çekelim halka içine fıstık yapalım fıstığın tepesine üç zincir çekerek pıtırcık yapalım dört zincir çekip dibine batalım, tekrar dört zincir çekip fıstık yapalım yine tepesine pıtırcık yapalım halka içine dört fıstık yapıyoruz. Motifi hazırlamış olduk bu şekilde motifler hazırlıyoruz. Motifleri pıtırcık ile birleştiriyoruz. İstediğimiz boyutta hazırlayabilirsiniz. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kare motifli lif yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ