Canım Anne

Kare puf çiçekli lif yapılışı

Kare puf çiçekli lif yapılışı

Kare puf çiçekli lif yapılışı yeni lif modeli görselliği oldukça güzel olan lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yeni lif modelleri arayan arkadaşlarımız için sayfamızda en yeni modelleri yer vermeye devam etmekteyiz. Lif modelleri hanımlarımızın en çok sevdiği el işleri arasında olmaktadır.

Lif modelleri ve yapılışları el işlerinin en favori modelleri arasında yer almaya devem etmektedir. Özellikle çeyizlerde olmazsa olmazlardan lif örnekleri olmaktadır. Damat bohçalarında yer alan lif modelleri takım lif modelleri ve damat modeli lif örnekleri bohçalarda yer alırken, farklı lif örnekleri de yine çeyizlerde sayısızca yer almaktadır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız kare puf çiçekli lif modelini siparişleri için güzel model olacaktır. Bir çok lif modeli için linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Lif modeli yeni yapmaya başlayan veya öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde kolay bir çok lif modelimiz bulunmaktadır. Lif modelleri video anlatımlı olması sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Kare puf çiçekli lif yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı

2 mm tığ kullanımı

Makas

İlk olarak 3 zincir çekelim fıstık tekniği uyguluyoruz tekli fıstık yapıyoruz toplamda üst üste 12 fıstık yapıyoruz.

Devamında yıldız tekniği çalışılmaktadır. Tekli kapalı fıstık ve iki açık fıstık üçünü bir kapatıyoruz. Kare 12 x 12 şeklinde hazırlıyoruz.

Modelin uç kısım detayları ve puf çiçek detayları için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek olan arkadaşlara kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu olurum. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Kare puf çiçekli lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ