Kareli renkli lif yapımı

Kareli renkli lif yapımı

Kareli renkli lif yapımı

Kareli renkli lif yapımı kare lif modellerinden vazgeçemeyenler için oldukça renkli güzel bir lif örneğimiz sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kız çeyizlerinin vazgeçilmezi lif yapılışları annelerimizin en sevdiği el işleri arasında yer almaktadır.

Lif modellerinde tasarım yapan hanımlarımız siz değerli takipçileri için en güzelini ve şık modelleri tasarlamaya üretmeye devam ediyorlar. Bizlerde canimanne.com ailesi olarak sizlere bir çok lif örneğini video anlatımlı olarak yayınlamaya devam ediyoruz.

Kareli renkli lif örneğini farklı renklerde veya kalan iplerinizi değerlendirmek adına güzel bir lif modelidir. Video anlatımlı olarak kolaylıkla yapabileceğiniz lif örneğimizi sevdiklerinize yaparak hediye edebilirsiniz. İp marka tercihleri sizlerin beğenisine kalmıştır, tığ seçimleri elinizin alıştığına ve ipinizin kalınlığına göre farklık göstere bilir.

Hanımlarımızın özellikle ev hanımları için vazgeçilmez iş kaynağı olan lif yapılışları başarıya ulaşan arkadaşlarımızı kutluyorum. Emekçi bayanlar yaptıkları bütün işlerde olduğu gibi el işlerinde zirveye ulaşarak el emekleri evlerine aş oluyor. Sipariş alan hanımlarımıza bol bol siparişli günler diliyorum. Yapmayı düşünen arkadaşlarımıza kolay gelsin, yeni tasarımlı, görselliği harika olan, farklı lif yapılışlarında görüşmek üzere hoşçakalın.

Kareli renkli lif modeli yapılışı

Modelimiz ismi gibi renk bir çalışmadır.

Yapımında 5 renk kullanılmıştır.

İp markaları, bonbon ve kartopu kristal olarak kullanılmıştır.

5 Numara tığ seçimi

İlk bakıldığında biraz karaşık gibi görülse de mantığını çözdüğünüzde ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Öncelikle 4 sıra kare şekli vererek yıldız tekniği ile örüyoruz.

Aralara beyaz ipile kutucuk tekniği yapılarak ilerliyor modelimiz.

Detaylı şekilde video da anlatılmıştır.

Lif modelleri, lir örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlasına ulaşmak istiyorsanız linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşım olarak yayınlarsanız bizleri çok mutlu edersiniz. Video anlatımlarımız için sizlerin destekleri bizler için çok önemlidir.

Kareli renkli lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel lif çalışması için çok teşekkür ediyorum. Tasarım sahibi:@ebrunun_lifleri Hanımefendiye aittir. Kendisine ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.

Kareli renkli lif yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ