Kasnak İşi Lif Modelleri

Kasnak İşi Lif Modelleri

Banyonun ve temizlenmenin olmazsa olmaz materyali tabii ki liflerdir. Banyo evin önemli bir bölümüdür. Ve bizler için çok önemlidir. Kasnak işi lif modellerinin yapılışının zor olduğunu düşünene hanımlara zor olmadığını söylemek gerekir. Kasnak işi lif modelleri oldukça kolaydır. Normal lif yapılışından farksızdır. Sadece istediğiniz baykuşun modelini çıkartmanız önemli. Kasnak işi lif modellerini öğrendikten sonra çok hızlı bir şekilde yapacağınıza emin olabilirsiniz. Piyasada, dergilerde ve internet ortamında çok sevimli baykuş karakterleri var. Çizimleri oldukça da basit.

Tamamen tasarımın gücüne ve hayal gücünün enginliğine bağlı olarak çeşitlendirilebilecek kasnak işi lif modelleri, tasarım harikası maharetli ellerde hayat buluyor. Ve banyoların baş kahramanı rolünü üstleniyor.

Daha önceki lifleri şiş yardımı ile yada tığ ile yapıyorduk. Şiş ve tığ ile uğraşmak istemeyen hanımlar kasnak ile çivi üzerine sarmalayarak  Lif modelleri çıkartabilir. Lifin ne şekilde ve ne renkte olacağına siz karar vereceksiniz. Kare şeklinde kasnak işi lif, daire şeklinde kasnak işi lif, kelebek şeklinde kasnak işi lif, üçgen şeklinde kasnak işi lif ve daha sayılabilecek onlarca çeşitli kasnak işi lifi son derece keyifle yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüze bağlı. Kasnağa tutuşturarak istediğiniz modelde çıkarttığınız Kasnak işi lif modellerini faklı renklerde yapabilirsiniz. İstediğiniz tüm renkleri kullanabilir, birkaç renk karıştırarak farklı desenlerde Kasnak işi lif modelleri çıkartmanız mümkün. Kasnak işi lif modelleri ni çıkartırken fazla yorulmadığınızı fark edince daha çok model çıkartmak isteyeceksiniz. Ve yaptıkça eliniz alışacak.  Banyoların baş kahramanlarını kullanmak için sıraya giren ev halkını buradan görüyor gibiyiz. Tabii ki arkadaşlarınıza da birkaç tane yapmayı unutmayın. Emin olun sizin evinize geldiklerinde Kasnak işi lif modelleriyle yaptığınız harika tasarımları görünce bir tane isteyeceklerdir. Bu da Canımanne.com u sık sık ziyaret etmeniz için iyi bir sebep.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ