Kat kat gül yapımı

Kat kat gül yapımı

Kat kat gül yapımı

Tığ işi gül modeli hangi örgü modellerinde kullanılmaktadır ? Nasıl yapılır?

Tığ işi gül yapımı oldukça kalay yapabileceğiniz tığ işi tekniğidir. Kat kat olması gül modelinizin görselliğini artırmaktadır.

Gül modelini bir çok örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Patik modellerinde, kazak yaka kısmında, battaniye modellerinde, yelek, hırka, örgü saç bandı gibi örgülerde tercih edebilirsiniz.

Kat kat gül modeli yaparken yapacağınız modelin ipine göre büyüklüğünü ve küçüklüğünü ayarlarsanız daha güzel olacaktır.

Çanta süslemesinde kullanabilirsiniz oldukça güzel olacaktır. Ayrıca kırlent yapımda süsleme olarak kullanımı odalarınız da ayrı güzellik katacaktır.

Ayrıca sayfamızda bir çok gül süsleme örneklerini bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak farklı gül ve çiçek yapılışlarına ulaşmanız mümkündür. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Kat kat gül yapımı

2 Renk ip kullanımı

Elinize ve ip kullanımına göre tığ seçimi

Makas

Sihirli halka veya zincir çekerek halka oluşturalım. Halkanın içine trabzan yapalım 3 zincir çekerek aralarda boş kutucuklar oluşturalım. Yapmış olduğumuz kutular içine ikili trabzan dolduruyoruz. Gül modelinin yapraklarını oluşturuyoruz. Gül modeli dört kattan oluşmaktadır.

Gül örneğinin katlarını yapmak ve detaylarını öğrenmek için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz….Kolay gelsin..

Tığ şiş modelleri, gül yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tığ işi katmer gül yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kat kat gül yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ