Kelebekli Lif Örnekleri

Kelebekli Lif Örnekleri

Kelebekli lif örnekleri harika kelebek lif modellerini resim galerisi olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Resimli kelebek lif modellerinin video anlatımı sayfamızda mevcuttur. Yapılışlarına video anlatımları izleyerek uygulayabilirsiniz. Farklı farklı kelebek lif örneklerini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri youtube kanallarına hanımlarımız tarafından paylaşılmaya devam etmektedir. Model seçeneği çok olan lif modelleri geniş izleyici kitlesine sahiptir. Ne kadar çok model çıkarsa o kadar yapılışı ve beğenileri artmaktadır.Çeyizlik lif örnekleri sayfamızda takım ve tasarım lif örnekleri ve çeşitli lif yapılışları sayfamızda geniş model seçeneği ile bulunmaktadır. Yazımızda ki linke tıklayarak lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Kelebek lif modeli yapılışı

Kelebek lif modeli yapılışı

Malzemeler:4 renk lif ipi
İnci
İğne ve iplik
7 Numara tığ
Makas

Yapılışı: Yeni model olan kelebek lifimiz motiflerden oluşan bir güzellik. Öncelik kelebek lifimizin ortasını 3 motif yapıp birleştirerek hazırlıyoruz. Antenlerini 6 tekli fıstık yaptıktan sonra 3 fıtığı birleştirerek tamamlıyoruz. Kelebek kanatlarımız da motifleri birleştirerek kenar uygulamasını örüyoruz ve motiflerin ortasına inciler dikerek modelimizi tamamlıyoruz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kelebekli Lif Örnekleri

Kelebek şeklinde örülen lif örneği farklı renklerle örülen aynı desende iki lif modeli. Çeyizler için farklı lif örnekleri yayınlamaya devam ediyorum.
lif modelleri
lif modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ