Canım Anne

Kendin Yap – İlginç Duvar Dekoru Projeleri

Kendin Yap – İlginç Duvar Dekoru Projeleri

Kendin Yap – İlginç Duvar Dekoru Projeleri

Evlerimiz için seçtiğimiz eşyalar kadar onların uyumunu sağlayan, bütünleyen diğer ögelerde bir o kadar önem taşır. Mobilyalara uyumlu olacak duvar boyası veya dekoru ile evinizi daha şık ve farklı bir hale getirebilirsiniz. Bunun için çok paranız olmasına gerek yok. Evinizde bulunan malzemeler, hayal gücünüz ve el becerilerinizi kullanarak sizlerde harika projeler ortaya koyabilirsiniz. Şimdi sizler için bir araya getirdiğimiz birbirinden harika ve farklı kendin yap duvar dekoru projeleri hakkında birkaç örneği aşağıda sunacağız. Bunlara dikkat ederek ve inceleyerek sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • Kablo duvar dekoru projeleri son zamanların en trendleri arasında yerini almaktadır. Sizlerde bununla ilgili yapılan örnekleri inceleyerek beğendiğinizi seçip uygun olan duvarınız için uygulayabilirsiniz.
  • Eski kıyafetlerinizi atmak yerine onlardan renkli ponponlar yapabilir ve duvar dekorunda kullanabilirsiniz.
  • Eğer sizlerde yazı yazmayı, kalemleri, kağıtları çok seviyorsanız kalem gökkuşağı duvar dekorunu deneyebilirsiniz. Bu evinize oldukça şık ve farklı bir hava katacaktır.
  • Tuvalet kağıdı rulolarından duvar dekoru yapabilirsiniz. Onları minik çiçeklere, yapraklara dönüştürebilir, boyadıktan sonra ise duvar dekoru olarak kullanabilirsiniz.
  • Ahşap mandallarınızı renkli boyadıktan sonra mandal çelengi haline dönüştürerek duvarınıza monte edebilirsiniz.
  • Küçük beşgen kutuların içlerini dilediğiniz renklere boyayınız. Ardından duvarınıza gelişi güzel bir şekilde monte ediniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ