Canım Anne

Kese lif yapılışı

Kese lif yapılışı

Kese lif yapılışı takım lif modelleri arayanlar için güzel ve şık tasarım olan (w) double lif örneğini sizlerle buluşturuyoruz. Uzun ve kare olmak üzere üç parça lif modelinden oluşmaktadır. İster takım ister tek olarak yapabileceğiniz harika lif örneği siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlik lif modelleri arayanlar için yapılışı kolay ve görselliği ile çeyizlere yakışacak bir lif uygulamasıdır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız için farklı bir lif modeli olacaktır. Yapılışını video anlatımlı olması oldukça sizlere yardımcı olacaktır. Bir çok yeni lif örnekleri için sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Tekrar yeni lif modellerinde birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Kese lif yapılışı

W kese lif modeli

Lif modelimiz için üç renk krem ve pembe ip birde gri renk ip kullandım.

Kutu tekniği çalışılmıştır.

8 Numara tığ kullanımı, sizler elinize yatkın tığ seçiminde buluna bilirsiniz.

W kese lif modeline krem köşesinden başlayıp üçgen ve merdiven şeklinde ördün gri ikiye iki kareleri ördüm w pembe zigzak gibi şekilli ördüm, gri ikiye iki şekilli örüp, kalan eksik yeri krem ile ördüm.

El girme yeri boğaz kısmını iki sıra örüp. İki parça örüp kenar oyasıyla birleştirdim, süsleme olarak ip kıvırıp boğaz kısmına fıstıkların arasına geçirip fiyonk bağladım ve W kese lif modeli bitirdim yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız önemlidir.

Diğer lif modelimiz olan kare renkli lif modeli için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Kese lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel w kese lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ