Kestane Nasıl Pişirilir?

Kestane Nasıl Pişirilir?

Kestane sonbaharın başlaması ile uzun akşamların en güzel lezzeti kestane olmaktadır. Peki kestaneyi nasıl pişirmeliyiz ? diyecek olursanız.. Sobalı evleri olmayan arkadaşlarımız üç alternatif sunuyoruz. Fırında, suda haşlama, ve tost makinasın da pişirebilirsiniz.

Kestane pişirme tekniğinden birisi olan suda haşlama oldukça lezzetli olduğunu düşünüyoruz. Yumuşacık oluşu ile denemediyseniz tavsiye ediyoruz. Tabi damak lezzetleri farklılık gösterebilir.

Evde kestane nasıl pişirilir? fırında kebap yapabilirsiniz. Sobadaki lezzeti tam yakalamak için kestaneleri suda az haşlayarak lezzeti yakalamanız mümkün olacaktır. Video anlatımını izleyerek sizlerde evde kestane pişirebilirsiniz. Yeni tariflerde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kestane Nasıl Pişirilir?

Kestane pişirme tekniği nasıl olmalıdır?

İstediğiniz miktarda kestane

Kestanenin iyi olması oda lezzetini artırmaktadır. Bazen kestanede lezzetsiz çıkabiliyor. Ayrı detay olarak dikkate alınmalıdır.

Kestane suda nasıl pişirilir ?

İlk olarak yatay çizik atalım haşlama yöntemi için tencere içine kestaneleri alalım su ekleyip pişirelim. Arada bakalım 30 dakika yeterli olacaktır. Yinede kontrol etmenizde fayda olacaktır.

Kestane fırın ve tost makinasın da nasıl pişirilir ?

İstediğiniz miktarda kestane

Kaynamış tencere içindeki su içine çizdiğimiz kestaneleri alalım 5 dakika pişirip sonrasında ister fırında ister tost makinasında pişirelim. Afiyet olsun..

Kestane pişirme teknikleri, yemek tarifleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Kestane Nasıl Pişirilir? video anlatımlı olarak izleyerek tarifleri uygulayabilirsiniz.

İdil yazar kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ