Canım Anne

Kids Gourmet Dergisi Haziran 2014

Kids Gourmet Dergisi Haziran 2014

Kids Gourmet Dergisi Haziran 2014

Merhaba,

Çocuklar… Herkes için çok değerliler. İsteriz ki her çocuk gülsün, hep şans, mutluluk onlardan yana olsun. Bunu istiyoruz ama acaba hayatı onlardan yana böyle kılmak için yeterli tedbirleri alıyor muyuz? Yoksa sadece olan olduktan sonra hayıflanmakla mı kalıyoruz? Mayıs ayında hayatımıza giren Soma için, oradaki çocuklar için şu an mutluluk, şans çok uzak kavramlar.

Soma’da yaşanan elim kazada yakınlarını kaybeden herkese, başta çocuklar olmak üzere Allah’tan sabır, ölenlere rahmet diliyoruz. Konu ile ilgili değerli meslektaşımız Sebahat Bağbars’ın Haziran sayımızda yer alan “ Soma’nın Babaları” başlıklı yazısı duygularımıza tercüman oldu. Kendisine bu anlamlı yazısından ötürü teşekkür ederiz.

Kids&Gourmet Haziran sayımızda yer alan bazı konu başlıkları ise şöyle; İstanbul Mayıs ayında dünyada bir ilke ev sahipliği yaptı, GREAT Yaratıcılık Festivali. Kids&Gourmet’ in de davetli olduğu festivalin detaylarını sizlere “Great Yaratıcılık Festivali” başlıklı yazımızda sunduk.

“X2 İkizlerle Yaşam” kitabının yazarı sevgili Derya Coşkundeniz ile yaptığımız röportajdan biz çok keyif aldık. Sizlerin de keyifle okuyacağınızı düşünüyoruz.

Bu ay itibariyle “Çocuk ve Spor” ile ilgili konulardaki yazılarıyla bizlere bilgiler sunacak olan ARMADA SPOR OKULU’nun tüm ekibine “aramıza hoş geldiniz” demek istiyoruz.

Dergiyi okurken bazı yazıların İngilizce olması dikkatinizi çekebilir. Global içeriği olan konuları bize uzun süredir yurt dışından gelen yoğun talep doğrultusunda İngilizce olarak yayınlamaya başladık.

Sağlık konuları, mekân tanıtımları, lezzet durakları, Kids’ e Özel Yemek Tarifleri, profesyonel şeflerden tarifler, alışveriş, gezi, oyun, etkinlik, röportaj, bilimsel çalışmalar, inceleme yazıları ve teknoloji konularına yer verdiğimiz ve yine keyifle okuyacağınızı umduğumuz bir sayı oldu.

Katkıları için www.kidsgourmet.com.tr EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın