Kilim motifli yelek lif modeli yapımı

Kilim motifli yelek lif modeli yapımı yeni tasarım lif modeli yelek temasını lif modeline uygulayarak güzel lif çalışmasını lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz.

Motif yapımı kutu tekniği uygulayarak devamında yelek şeklini vererek lif modellerine farklı çalışmalar ortaya çıkmaktadır. Lif modellerine yeni tasarımlar güzel modeller ortaya çıktıkça lif çalışmalarına ilgiler artmaktadır. Video anlatımlı olması hanımlarımızın daha çok beğenisini aldığını düşünüyoruz. Özellikle yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır.

Çeyizlik lif örnekleri oldukça önemlidir. Lif modelleri nişan bohçalarında yer almaktadır. Yeni takım lif modelleri ve damat modelleri en favoriler arasında yer bulmaktadır.

Lif modelleri sayfamızda oldukça güzel örneklere sahiptir. En yeni tasarımlar, en güzel yeni lif örnekleri gündemde olan lif modellerini sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modellerimize bakabilirsiniz. Sipariş alan arkadaşlarımızda sayfamızdan güzel modelleri siparişlerine ekleyebilirler. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kilim motifli yelek lif modeli yapımı

Kutu tekniği yapımı

4 Renk lif ipi kllanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Kare motifler oluşturuyoruz. Motifleri yapıp ekliyoruz, devamında yelek modelini uyguluyoruz. Küçük bebek yeleğini lif modeline tasarım yapılmıştır. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kilim motifli yelek lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ