Kır çiçekli kare lif yapılışı

Kır çiçekli kare lif yapılışı

Kır çiçekleri kare lif yapılışı bir önceki paylaşımlarımız da kır çiçeği kese ve uzun lif örneğini sizlerin beğenisine sunmuştuk takım lif yapmak isteyen arkadaşlarımız için güzel takım lif çalışması olacağını düşünüyoruz.

Takım lif çalışmaları seviyorsanız kır çiçekli lif serisini çeyizler ve siparişler için uygulayabilirsiniz. Kare, kese ve uzun olarak takım lif çalışması yapılmıştır. Uzun ve kese lif modelini video anlatımlı olarak sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni tasarım ve farklı lif örnekleri ve birçok kişiye hitap edecek lif modellerine ulaşmak için yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız.

Kır çiçekli kare lif yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

İlk olarak zincir çekelim uç uca fıstık yapalım, altı fıstık beyaz renk ile altı fıstık sarı renk ile toplamda on iki fıstık yapmış olduk üst sıraya çıkmak için tekrar sarı ip le fıstık yapalım, üçlü fıstık kapatıyoruz sarı renk ip ile devamında beyaz ip ile yine üçlü fıstık kapatalım.

Fıstık tekniği devam edip yeşil ip ile yaprak detaylarını yapalım, sonra çiçek detayları yapılmaktadır. Orta kare kısmı çiçek detaylı bitirip kenar detayı için kutu tekniği ile devam ediyoruz. Kenar oyasını yapıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kır çiçekli kare lif yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ