Canım Anne

Kireçlenme İçin Doğal Kür Yapımı

Kireçlenme İçin Doğal Kür Yapımı

Kireçlenme İçin Doğal Kür Yapımı

Kireçlenme kemik dokusunun içerisindeki kalsiyumun fazla miktarda birikmesiyle oluşan yeni kemik oluşmasıdır. Kasın içerisinde oluşan baskının nedeniyle ağrı şikayetleri ortaya çıkar. Fazla kalsiyum ilaçlarının kullanımı kireçlenmeye neden olur.

Kireçlenme İçin Doğal Kür Yapımı

Kireçlenme Tedavisi İçin Doğal Kür Yapımı

Kurutulmuş çınar ağacı yaprağı ile kireçlenme hastalığını ortadan kaldırmış olacaksınız. Çınar ağacı yaprağını kurutmak için bir on ya da on beş gün güneşte kurutacaksınız. Ardından iki ya da üç adet kuruttuğunuz yaprakları kaynatmış olduğunuz suyun içerisine kırınız. Çok yavaş bir şekilde kısık ateşte suyla beraber yaprakları kaynatınız. Bir dakika boyunca kaynattığınız çınar ağacı yapraklarını ocaktan indirin ve ılımaya bırakınız. Akşam ve gece yatarken içtiğiniz dâhilinde vücudunuz da kireçlenmiş olan bölgelerinde ağrılarınızın hafiflediğini göreceksiniz. Bir ay boyunca devam ettiğiniz takdirde ağrılarınız ve kireçlenen bölgelerinizde hafifleme ve yok olduğunu göreceksiniz. Eğer yapmış olduğunuz çınar ağacı yaprağın küründe ağrılarınızda şiddetlenme olduğu takdirde iki ya da üç gün uygulamış olduğunuz kürü kullanmayınız birkaç gün ara verdikten sonra tekrar kullanmaya başlayınız. İlk uygulamada ileri bir derecede kireçlenme olan hastalarda aşırı ağrıları olmaya başlayabilir. Bünyeniz uygulamış olduğunuz küre alışması için birkaç gün ara vererek devam ediniz. Önemli olan nokta ise çınar ağacı yapraklarının derin yırtıklı, büyük derin yapraklı olanlar kullanılmalıdır. Naylon poşetin üstünde kurutulmamalı bakteri üremesine neden olur.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi