KIRIŞIKLIKLARA PORTAKAL YAĞI TEDAVİSİ

KIRIŞIKLIKLARA PORTAKAL YAĞI TEDAVİSİ

Yaz aylarında serinlemek adına herkesin suyunu sıkarak içtiği, kış aylarında ise grip olmamak için hemen hemen herkesin başvurduğu portakalın, yağı cilt kırışıklıkların azalmasının sağlandığı, cildi daha canlı gösterdiği ve cilt problemi olan akneyi azalttığı belirtiliyor. Uzmanlar cilt kırışıklığına portakal yağı tavsiye ediyor.

72den 702e herkesin tüketmesi gereken bir meyve olan portakal soğuk algınlığından korunmak isteyenler, zinde kalmak isteyenler ya da genç görünmek isteyen herkesin kullandığı bir meyve olurken Cilt kırışıklığına portakal yağı tedavisi de uygulanıyor ve birçok kişi bu portakal yağı ile yüzündeki akneleri azaltırken birçok kişi de uzmanların bile tavsiye ettiği portakal yağı sayesinde cilt kırışıklığına karşı kısa sürelide olsa önlem almış oluyor.

C vitamini olan portakalın ayrıca A,E,B vitaminleri ve fosfor, magnezyum, demir, potasyum ile kalsiyum deposu olduğu ve böylece cilt problemlerinde onarıcı bir rol oynadığını belirten uzamanlar sadece mide rahatsızlığı şikayeti olanların portakalı az tüketmesi konusunda uyarılarda bulunurken portakalın yüzeysel ve biyolojik faydalarının üzerinde duruyor. Portakalın, suyundan kabuğuna her şeyinde fayda olduğunu belirten uzman doktorlar: portakalın kendi meyvesi olduğu kadar suyunun da faydalarının göz ardı edilmemesi gerektiğini bildiriyor. Sıkılarak tüketilen taze portakal suyu bağışıklık sistemini diri bir görünüme kavuşturup güçlü tutarken, kışın sıkça yakalanılan grip ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklarının daha çabuk geçmesini sağlarken Cilt kırışıklığına portakal yağı kullanılarak ciltteki kırışıklık sorunlarına da tedavi uygulaması yapılıyor. Cildi oldukça canlı gösteren portakal yağını cildinde akne olanlar, cildindeki kırışıklıktan şikayetçi olanlar rahat bir şekilde kullanabilirler. Hiçbir alerjik reaksiyona neden olmayan mükemmel portakal yağı sayesinde cilt kırışıklıklarınızdan birazda olsa kurtulmak için bu yağı cildinizde denemenizde fayda var. Portakal yağını cilt kırışıklıklarınızda denedikten sonra farka siz bile inanamayacaksınız, aldığınız sonuç karşısında oldukça şaşıracaksınız. Çünkü bu yağ hiçbir kimyasal madde içermediği için cildinize zarar vermez aksine oldukça iyi gelerek cildinizi yenilemeye bile başlar. Cildinize portakal yağı tedavisini uygulamak ve harika bir sonuç almak için sizde hemen harekete geçin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ