Kırmızı aşk gülü lif modeli yapımı

Kırmızı aşk gülü lif modeli yapımı

Kırmızı aşk gülü lif modeli yapımı aşk teması lif modelimizde lif sevenlerin severek örebileceği çok güzel bir lif modeli ile siz değerli takipçilerimize merhaba diyoruz ve beğenilerini bekliyoruz.

Kırmızı gül her şeye yakıştığı gibi lif modelimize ayrı görsellik kattığını düşünüyorum. Çeyiz bohçalarını süsleyecek şık lif modelimizi video anlatımlı olarak izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kırmızı aşk gülü lif modelini sipariş alan hanımlarımız çok sevecekler oldukça fazla sipariş alabileceğiniz en yeni tasarım lif modeli diyebiliriz. Süsleme detaylarını farklık katabilirsiniz. Bol siparişler dileklerimle, birbirinden güzel lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Yeni farklı ve güzel lif modellerinde görüşmek üzere hoşçakalın.

Kırmızı aşk gülü lif modeli yapımı

Merhabalar arkadaşlar en yeni modellerden yine değişik bir lif örgü kırmızı gül ile süslediğim hem hediyelik olarak hem çeyizlik ve de sipariş için uygun olan güzel bir model. KIRMIZI GÜL LİF MODELİ Hazırladık

8 Numara tığ seçimi

Yıldız tekniği kullanılmıştır.

Lif ipi ile önce bir taban ördüm. Tabanı 6 fıstıkla başlayıp ardında 6 dilim halinde sekiz sıra artırarak ördüm üç sırada her dilimi eksilterek ördüm bir papatya taban hazırladım.

Lif ipiyle gonca gül şeklini örüp lif tabanına tutturdum sap kısmını yeşil lif ipiyle zincir tekniği ile ördüm yaprağı tırabzan tekniği ile ördüm en son sap kısmını tutturup gülün dip kısmını örüp tutturup bitirdim. Kenar oyasını da kırmızı renk ile ördüm. Süsleme kısmını kırmızı parça tül ile hazır buket gibi kurdele ile fiyonk gibi bağlayıp süslemsini bitirdim. Yine en yeni lif modeli ile sizlere bırakıyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Kırmızı aşk gülü lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ