Reklam

Kısa kol erkek bebek yeleği modeli

Reklam
Reklam

Bugünkü konumuz Kısa kol erkek bebek yeleği modeli . Bebeklerin ciltleri oldukça hassastır. Bebek teni ince ve zayıftır. Bu yüzden ciltleri anında hasar görür. Pişik, isilik, egzama ve bunun gibi farklı cilt rahatsızlıklarını çok çabuk kaparlar. Deri enfeksiyonlarını kapmaları çok kolaydır. Cilt çok çabuk soyulur. Bebeklerin vücut ısıları da büyük insanlardan farklıdır. Bu yüzden yün gibi sıcak tutan doğal malzemeler kullanılmalıdır. Bebek yeleği modelleri, el emeği olduğu için öncelikle çok kıymetlidir. Anne şevkati kadar sıcak ve yumuşak el örgüsünden hazırlanmış bebek yelekleri içinde bebekler daha huzurlu ve mutludur. Çeşitli modeller vardır. Farklı motifleri battaniyelere yerleştirmek mümkündür. Kısa kol erkek bebek yeleğinin farklı modelleri vardır. Yarım kısa kollu yelekler, çok kısa kollu yelekler vardır. Bunun dışında farklı renklerde erkek bebek yelekleri yapmak mümkündür. Mavi renkli yelekler, sarı renkli yelekler, yeşil renkli yelekler, kahverengi renkli yelekler. Renkleri arttırmak sizin elinizde. Zevkinize ve sevdiğiniz renge göre değişik renklerde bebek yelekleri yapabilirsiniz. Kısa kol bebek yeleğinin rengine göre farklı modellerde bluzlar giydirebilirsiniz.

 Kısa kol erkek bebek yeleği modeli için kalın şiş yada yine kalın boy tığ ile örebilirsiniz. Bu yelekleri faklı kıyafetler ile kombin yapabilirsiniz. Kısa kol erkek bebeği yeleğinin İçine, uzun kol gömlek giydirebilirsiniz.  Yada zıbının farklı rengi ile kombin yapabilirsiniz.

Kısa kol yeleklerin içinde bebekler hem üşümeyecek hem de şık görünecekler. Siz de bebeğinizin şık görünmesini istiyorsanız mutlaka kısa kol bebek yeleklerinden birini yapın.

Farklı yün renklerini kullanarak öğreneceğiniz bebek yelekleri sayesinde çocuğunuza el emeği bir hediye hazırlamış olacaksınız. Ve her gün giydirmek isteyeceksiniz. Bebeğiniz de sizin yaptığınız doğal örgüler sayesinde daha mutlu olacak. Tüm örgü modellerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Sonrakini düzenle 23 Şubat 2020 6:01 pm

Reklam

Rasgele Konular

 • Örgü Modelleri
 • Tunus İşi
 • Video
 • Video Galeri
 • Videolu Örgü Tarifleri

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 4

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 4 Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili… Devamını oku

24 saat önce
 • Lif Modelleri

Yeni kese lif modeli yapılışı

Yeni kese lif modeli yapılışı bir önceki paylaşımımız da yuvarlak modelini paylaştığımız modelin bugün kese… Devamını oku

1 gün önce
 • Lif Modelleri

Yeni kare lif modeli kutu tekniği yapılışı

Yeni kare lif modeli kutu tekniği yapılışı kolay kutu tekniği lif örneği arayanlar için harika… Devamını oku

1 gün önce
 • Takı Tasarım
 • Takılar

Tuğralı sallantılı küpe yapımı

Tuğralı sallantılı küpe yapımı kendin yap köşemizde şık küpe yapabilirsiniz. Hanımlarımızın takı tasarımlarına ilgisi oldukça… Devamını oku

2 gün önce
 • Bebek yelekleri

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı V yakalı düğme detayı kullanımı olmayan tığ işi… Devamını oku

2 gün önce
 • Lif Modelleri

Yeni menekşe lif modeli yapımı

Yeni menekşe lif modeli yapımı mor menekşe çiçeği sevenler için çiçek teması lif modeline taşınmıştır.… Devamını oku

2 gün önce
Reklam