Reklam

Kışlık Çanta Modelleri

Reklam
Reklam

Örgü bizim için önemli bir uğraş, hobidir. Eskiden günümüze kadar dayanan köklü bir geçmişi vardır. halen daha günümüzde varlığını ve önemini devam ettirmektedir. Her geçtiğimiz sezon yeni örgü modelleri, örnekleri ortaya çıkmaktadır. Birbirinden şık ve modern dokulu giyim, kombin parçaları ortaya çıkmıştır. Örgü parçaları kombinelerinde kullanmayı çoğu kadın sevmekte ve tercih etmektedir. Giyim sektöründe birçok parçada örgü denenmiş ve çok iyi, başarılı sonuçlar alınmıştır. Örgü kazaklar, yelekler, hırkalar, şallar hatta çantalar bile örülmeye ve rağbet görmeye başlamıştır. Günümüzde örgü parçalar yeniden değerlenmiş ve sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Kadınların vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başaran eski örnekler olduğu gibi modern, yeni nesil örneklerde ortaya çıkmıştır. Bu örneklere her gün yenileri eklenmektedir. Çok şık ve gösterişli bir o kadar da modern dokunuşlu birbirinden zarif modeller ortaya çıkmıştır.

Kıyafetlerde kullanmak için çok şık örgü çantalar tasarlayabilirsiniz. Hem kombinlemek renk katmış hem de farklılık kazandırmış olursunuz. Kıyafetlerinize uyumlu olacak modelleri seçerek uygulayabilirsiniz. Sevdiğiniz renkleri kullanarak şık çantalar elde edebilirsiniz. Tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak rengarenk tasarımlar elde edebilirsiniz. Spor, günlük kullanmak için spor tarzındaki modelleri seçebileceğiniz gibi özel davetlerde kullanmak için klasik tarzdaki çantaları örnek olarak alabilirsiniz. Hem spor, hem de özel davetlerde kullanmak üzere birbirinde şık modeller mevcuttur. Şiş ile örülen modeller olduğu gibi tığ işi ile örülen modeller de vardır. Daha çok tığ ile örülen modeller tercih edilmektedir.

   Kışlık çanta modelleri de mevcuttur. İnce dokulu iplerle örülen çantalar daha çok yaz mevsimi için uygun olduğu gibi kalın dokulu iplerle örülen çantalar daha çok kış ayları için daha kullanışlıdır.

Sonrakini düzenle 17 Ocak 2021 10:51 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Genel

Lif sevdası çiçeği yeni model yapımı

Lif sevdası çiçeği yeni… Devamını oku

1 gün önce
  • Kendin Yap / DIY

Kolay kese kağıdı yapılışı

Kolay kese kağıdı yapılışı… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Bebek Patikleri

El örgüsü ile örülen… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Modelleri

El Yapımı Bebek Beşik Örtüsü Modelleri

El örgüsü ve el… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.