Kız Bebek Örgü Modelleri

Kız Bebek Örgü Modelleri

Kız bebekleriniz için örebileceğiniz, yapımı oldukça pratik ve şık görünümlü en güzel kız bebek örgü modellerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Kız bebekler için örgü modelleri erkek bebeklere göre daha fazladır. Etek, elbise, saç bandı, pantolon, yelek, süveter veya ayakkabı aklınıza gelebilecek tüm kıyafetleri örgü ile kolayca örebilirsiniz. Kız bebekleriniz için renk seçiminde genellikle pembe ve kırmızı tonlarını tercih edebilirsiniz. Örgü kız bebek kıyafet modellerinde genellikle pembe ve kırmızı tonları kullanılmaktadır. Aynı şekilde krem rengi, sarı ve yeşil tonları da kız bebeklere yapılan örgülerde sıkça kullanılabilmektedir.

Kız bebek örgü modelleri genellikle kış aylarında tercih edilmektedir. Örgü kıyafetler yapısı gereği soğuğa karşı daha dayanıklıdır. Kış aylarında kız bebekleriniz üşemesin diye örgü kıyafetleri güzelce giydirebilirsiniz.

Örgü kıyafetlerin üstüne çiçek, meyve veya hayvan desenleri ekleyip farklı ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Genellikle çiçek denilince akla kızlar gelir bu nedenle kız bebek örgü modellerinde sık sık çiçek desenleri kullanılmaktadır. Çiçekli örgü kız bebek elbiseleri, çiçekli örgü kız bebek bereleri kış aylarında birçok anne tarafından kullanılmaktadır. İsterseniz parça halinde değilde takım olarak kız bebekler için örgüler örebilirsiniz.

Kız Bebek Örgü Modelleri

Aşağıda yer alan kız bebek örgü modelleri arasından beğendiklerinizi seçip kendi bebekleriniz için kolayca örebilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer bebek örgülerinin örneklerini ve yapılışlarını öğrenmek için ise bu linke tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ