Reklam

Kız Bebek Yelek Örnekleri

Reklam
Reklam

Kış aylarında çocuklarınız üşümesin diye giydirebileceğiniz en güzel kız bebek yelek örneklerini içeriğimizden bulabilirsiniz.

Kız çocuklar her zaman erkek çocuklara göre daha süslü olmuştur. Kız çocuklarımıza ördüğümüz örgüler de genellikle çiçekli, renkli modelleri tercih ederiz. Kış aylarında doğan kız bebeklerinin üşümesini engelleyecek, kıyafetlerinin üstüne giydirebileceğiniz yelekler onları aynı zamanda daha sevimli gösterecektir.

Örgüye meraklı olanlar ve bu işi para kazanmak için yapan profesyonel örgü örenlerin kolayca yapabileceği en yeni kız bebek yelekleri arasında boncuklu, çiçekli, kurdeleli ve taşlı kısaca süslü olan modeller beğeniliyor.  Kız bebek yelek modellerinde genellikle seçilen renkler sarı, pembe, kırmızı ve krem tonlarıdır. Sizde bebeğinizin ten rengine göre bu renklerden birini seçip ona uygun bir model bularak yelek örebilirsiniz.

Yelek modellerine bakarken takım örgü modellerine de göz atmanızı tavsiye ederiz. Artık kadınlar kız bebeklere tek parça yelek örmek yerine ayakkabısı, saç bandanası ve yeleği takım şeklinde örüyorlar. Böylelikle ortaya daha güzel bir görüntü çıkıyor. Sizde kız bebekleriniz için takım şeklinde örgüleri kolayca örebilirsiniz. Ayrıca kız bebeği olacak yakınlarınız için de örüp doğum hediyesi olarak da verebilirsiniz.

Kız Bebek Yelek Örnekleri

En çok beğenilen ve şık duran kız bebek yelek örneklerini aşağıdan bulabilirsiniz. Yelek örneklerinin yapılışını görmek örgü modelleri kategorisine bakabilir ayrıca videolu yapımının anlatımı için canimannetv youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Sonrakini düzenle 30 Haziran 2019 2:33 pm

Reklam
Paylaş
Yayınlayan
Betül Kılıç

Rasgele Konular

  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

21 dakika önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

1 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

2 saat önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

Ayıcık bebek bere modeli yapılışı

Ayıcık bere modeli yapılışı figürlü bere modeli arayanlar için çocukların severek kullanacağı bere modelini kolaylıkla… Devamını oku

1 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz… Devamını oku

2 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Yeni Model Yapımı ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam