Kız Çocukları için Örgü Modelleri

Kız Çocukları için Örgü Modelleri

Şimdilerde biz anneler modacı kızlarımız ise bizlerin moda ikonu gibi. Onları rengârenk, çeşit çeşit giydirmek bizleri o kadar mutlu ediyor ki! Hele birbirinden güzel anne-kız konbinlerine ne demeli! Tüm bu güzellikleri birde ellerinizle özenerek yaptığınızı düşünün işte o zaman gerçekten paha biçilemez bir mutluluk kaplıyor insanın her yanını.

Bir şeyleri kendi başıma yapmayı ve sıfırdan yaptığım bir şeyi bitince durup izlemeye bayılırım. O yüzden hem evimdeki eşyalarımı değerlendirmeye hem de kızıma ve sevdiklerime kendi ellerim ile giysiler yapmaya bayılırım. Ee malum yazın sonuna geldik sayılır, hal böyle olunca da kışlıklar bazanın altından çıkıp dolaplara yerleşmeyi dört gözle bekliyor.

Kış mevsiminde en sıcak tutan kıyafetlerin başında örgü modeller geliyor bu yüzden ben de kızıma en güzel modelleri derleyip yep yeni sıcacık kışlıklar hazırlamak için kollarımı sıvadım. Sizlere de fikir olması için modelleri sizler ile paylaşmak istedim. Umarım çocuğunuza ve sevdiklerinize sizler de bu modelleri yaparsınız. Bu sayede zorlu kış günlerinde onları sıcacık tutabilirsiniz.

canımanne3

Örneğin; kızınızın evinizde yumuşacık patikleri ile gezmesi için onlara çok şirin patikler yapabilirsiniz, uyandığında yataktan kalkıp hemen üşütmemesi için üzerinde rengarenk işlemeleri olan yelekler yapabilirsiniz, soğuk günlerde başını üşütmemesi için uzun bir kuyruğu olan renkli bir bere örebilirsiniz, montunun üzerine rüzgarı önlemek için şal örebilirsiniz hatta eskiden bizlerde de olduğu gibi örgü tulum bile yapabiliriz.

canımanne4

Kızlar için örgü modelleri saymakla bitmiyor hanımlar gördüğünüz gibi. Tabii bu yelpazeyi genişletmek sizin elinizde. Aman elimizi çabuk tutalım, yavrularımızı üşütmeyelim. Şimdiden hepinizin ellerine sağlık hanımlar! Çocuklarınızın her daim sağlıklı ve huzur dolu bir şekilde yanınızda olması dileği ile!

canımanne5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ