Kokulu Taşlardan Hediyelik Yapımı

Kokulu Taşlardan Hediyelik Yapımı

   Kokulu taş ile yapılan hediyelikler son zamanlarda oldukça sıklıkla tercih edilmektedir. farklı modelleri ve desenleri bulunan kokulu taşların yapımı da aslında gözüktüğü kadar da zor değildir. Her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. Malzemelerinizi aldıktan sonra sizde rahatlıkla evinizde kendiniz yapabilirsiniz.

  Kokulu taş yapmak için gerekli malzemeler ise karıştırma kabı, spatula, kokulu taş tozu esans, boya, silikon kalıp, hassas tartı bu uygulama için gerekli olan malzemelerdir. Kokulu taş yapacağınız zaman kokulu taş tozu dökeceğiniz kabın boyutuna, modeline ve derinliğine göre değişkenlik göstermektedir. Aynı şekilde donma süresi de yapmış olduğunuz ürünün kalınlığına göre değişkenlik gösterir. Örneğin 100 dr toz kullanacaksanız 35 gram su kullanmanız uygun olacaktır. Eğer kullanacağınız toz kendinden kokulu değil ise içine esans eklemeniz gerekir. Ayrıca kokulu taş yapmak için yaptığınız karışımı kalıplara döktükten sonra çabuk kurumasını istiyorsanız dondurucu toz kullanabilirsiniz.

Kokulu taş ile yapılan hediyelikler birçok özel günde kullanılmaya başlamıştır. Yeni doğan, söz, nişan, düğün gibi özel günlerde kokulu taş dağıtarak sevdiklerinize değerli olduklarını hissettirebilirsiniz.

Kokulu taş modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Kokulu taş ile yapılan bebekler, çerçeveler, araba, ayak, ayna, buket, diş, emzik, patik, kelebek gibi birbirinden şık ve farklı modeller mevcuttur. Seçilen model dağıtacağınız özel güne şekillenmektedir. Her özel güne farklı kokulu taş modelleri mevcuttur.

Kokulu taş örnekleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve sevimli modeller için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kendiniz için yapabileceğiniz gibi bunun satışını da rahatlıkla yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Kullanım ve tercih alanı giderek artan kokulu taşların alıcısı da giderek artmaktadır. Sizde bunu değerlendirip fırsata çevirebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ