Reklam

Kokulu Taşlardan Hediyelik Yapımı

Reklam
Reklam

   Kokulu taş ile yapılan hediyelikler son zamanlarda oldukça sıklıkla tercih edilmektedir. farklı modelleri ve desenleri bulunan kokulu taşların yapımı da aslında gözüktüğü kadar da zor değildir. Her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. Malzemelerinizi aldıktan sonra sizde rahatlıkla evinizde kendiniz yapabilirsiniz.

  Kokulu taş yapmak için gerekli malzemeler ise karıştırma kabı, spatula, kokulu taş tozu esans, boya, silikon kalıp, hassas tartı bu uygulama için gerekli olan malzemelerdir. Kokulu taş yapacağınız zaman kokulu taş tozu dökeceğiniz kabın boyutuna, modeline ve derinliğine göre değişkenlik göstermektedir. Aynı şekilde donma süresi de yapmış olduğunuz ürünün kalınlığına göre değişkenlik gösterir. Örneğin 100 dr toz kullanacaksanız 35 gram su kullanmanız uygun olacaktır. Eğer kullanacağınız toz kendinden kokulu değil ise içine esans eklemeniz gerekir. Ayrıca kokulu taş yapmak için yaptığınız karışımı kalıplara döktükten sonra çabuk kurumasını istiyorsanız dondurucu toz kullanabilirsiniz.

Kokulu taş ile yapılan hediyelikler birçok özel günde kullanılmaya başlamıştır. Yeni doğan, söz, nişan, düğün gibi özel günlerde kokulu taş dağıtarak sevdiklerinize değerli olduklarını hissettirebilirsiniz.

Kokulu taş modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Kokulu taş ile yapılan bebekler, çerçeveler, araba, ayak, ayna, buket, diş, emzik, patik, kelebek gibi birbirinden şık ve farklı modeller mevcuttur. Seçilen model dağıtacağınız özel güne şekillenmektedir. Her özel güne farklı kokulu taş modelleri mevcuttur.

Kokulu taş örnekleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve sevimli modeller için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kendiniz için yapabileceğiniz gibi bunun satışını da rahatlıkla yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Kullanım ve tercih alanı giderek artan kokulu taşların alıcısı da giderek artmaktadır. Sizde bunu değerlendirip fırsata çevirebilirsiniz.

Sonrakini düzenle 1 Aralık 2016 4:25 pm

Reklam

Rasgele Konular

  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

13 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

14 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

14 saat önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

Ayıcık bebek bere modeli yapılışı

Ayıcık bere modeli yapılışı figürlü bere modeli arayanlar için çocukların severek kullanacağı bere modelini kolaylıkla… Devamını oku

2 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz… Devamını oku

2 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Yeni Model Yapımı ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam