Kolay çeyizlik lif yapımı

Kolay çeyizlik lif yapımı

Kolay çeyizlik lif yapımı fıstık ve örümcek tekniği ile yapılmış harika kolay bir lif modelidir. Video anlatımı ile herkesin yapabileceği bir örnektir.

Yuvarlak kolay lif modeli arayan hanımlarımız için lif modelimiz uygundur. İstediğiniz renk tonlarında yapabilir. Ve boyutunu istediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz. Çeyizlik ve günlük kullanım için uygun modeldir.

Lif modelleri ve yeni tasarım lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak bir çok lif modeline ulaşabilirsiniz. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kolay çeyizlik lif yapımı

2 Adet lif ipi

İpleri kesmek için makas

2 Numara tığ kullanımı

Lif modeline ilk beyaz iple orta kısmını 6 fıstıkla başlayalım. Renk değiştirelim. Pembe ip 9 sıra örelim. Dört dolgulu fıstık yapıyoruz fıstık aralarında iki zincir çekelim. İkişer fıstık yaptık bu şekilde lif modelini artırma işlemi uygulamış oluruz. Aralarda örümcek tekniği uyguluyoruz. Her sırada örümcek tekniğinin boyunu uzatıyoruz. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımını izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kolay çeyizlik lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ