Kolay haroşa bebek patiği yapımı

Kolay haroşa bebek patiği yapımı şiş tekniği patik modeli tercihiniz ise yapımı oldukça kolay olan modelimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bebek patikleri oldukça kullanışlı vede sıcaklık bakımından annelerin tercih ettiği kıyafetler arasında yer almaktadır. Bir çok yelek modeline patik yapılarak takım olması sağlanmaktadır. Uyumlu örgü kıyafetlerine patik en çok eklenen örgü modelleri arasında yer almaktadır.

Örgü patik modelleri sayfamızda bulunmaktadır. Kız ve erkek bebek patik örneklerini ve farklı örgü tekniği patik modelleri mevcuttur. Video anlatımlı olarak sizlerle buluşması yapım aşamasında sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kolay haroşa bebek patiği yapımı

Bebe yünü ipi kullanılmıştır. 2 Renk tercih edilmiştir.

3 Numara şiş kullanılmıştır.

Makas

İğne

3 ve 6 Aylık bebekler için uygundur.

İlk olarak 40 ilmek atarak başlayalım. Haroşa tekniği ile bütün ilmekleri örelim. İkinci sırada bir ilmek örüp arttırma yapıp tekrar 18 ilmek örelim tekrar arttırma ve yine 18 ilmek örelim, bir arttırma bir örüp arak yüze geçip hepsini örelim.

Bu şekilde taban kısmı arttırma işlemi ile devam etmektedir. Devamında istenilen ilmek sayısına ulaşıp ön kısım ve yan kısım detayları yapılıp patik modelimize devam edilmektedir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, bebek patikleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kolay haroşa bebek patiği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ