Reklam

Kolay kese kağıdı yapılışı

Reklam
Reklam

Kolay kese kağıdı yapılışı kendin yap köşemizde sevimli küçük kese kağıdı yapımı küçüklerin el becerisine geliştirmesinde katlama tekniğini keşfetmesi için güzel etkinlik saati için renkli kağıtlar ile kese kağıdı yapabilirsiniz. Detaylı anlatımlı videoyu izleyerek sıkılmadan uygulayabilirsiniz.

Okul öncesi eğitimlerde el becerisi ve makas kullanımını öğrenmeleri için kağıt kesimi ve boyama gibi yapılan aktivite çocuk gelişiminde etkili olmaktadır. Makas kullanımını yanında ebeveyn ile uygulaması gerekmektedir. Yine ucu sivri olmayan küt kesimli makas tercih etmekte fayda var. Farklı içerikler için sitemizin kendin yap köşesine göz atabilirsiniz. Ayrıca geri dönüşüm videolarımıza bakarak güzel tasarımlar yapabilirsiniz.

Kolay kese kağıdı yapılışı

Gerekli malzemeler

Renkli kağıt

Kalem

Makas

Yapılışı: Kağıdı uç kısmından katlayıp kare boyutuna getirip keselim, devamında katlama tekniği ile kese kağıdı şeklini almasını sağlayalım kalem ile üzerine çizim yapalım bitirelim. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz şimdiden kolay gelsin.

Kendin yap, hobi ve ilginç fikirler, etkinlik saati hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

VİDEO ANLATIM

Sonrakini düzenle 7 Mart 2021 11:12 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Lif Modelleri

Yeni lif modeli seher yıldızı yapılışı

Yeni lif modeli seher… Devamını oku

18 saat önce
  • Tığ İşi

Popcorn motif modeli yapılışı

Popcorn motif modeli yapılışı… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Bayan Yelek Modelleri

Gelin yeleği yelpaze modeli yapılışı

Gelin yeleği yelpaze modeli… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Modelleri

Bayan Hırkası Modelleri

Örgü modasında tığ işlerini… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.