Kolay kutu lif modeli yapımı

Kolay kutu lif modeli yapımı

Kolay kutu lif modeli yapımı

Kolay kutu lif modeli yapımı şirin ve renk renk güzel bir lif örneği ile yine sizlere merhaba diyoruz. Banyo liflerinde sınır tanımayan hanımlar için harika bir çalışma özellikle kare lif modellerini tercih eden arkadaşlarımız için gelsin.

Özellikle lif yapılışlarında kolay ve gösterişli renk uyumuna dikkat eden hanımlarımız için kolay kutu lif yapılışı onların aradığı örnek diyebilirim.

Çeyiz içinde çok şık çıtı pıtı renklerin uyumu çok hoş olmuş, pembeli örgüler kanalı ve tasarımcısı @sebonunlifleri36 ellerine sağlık diyorum.

Kolay kutu lif yapımında 4 renk ip kullanılmış, sizler aynı renk tonlarını veya kalan iplerinizi değerlendire bilirsiniz. İp seçenekleri markası sizlerin tercihlerine kalmıştır.

Yeni modelimizi yapacak arkadaşlar ve yeni öğrenenler için video anlatımımız mevcuttur kolay bir şekilde öğrenebilirler. Ve bir çok lif modellerimiz de video anlatımımız vardır canimanne com. sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız yeni ve güzel modellerde görüşmek üzere..

         ⇓       

Lif modelleri, lif yapılışları ve örnekleri daha fazlası için yeni ve kolay görselliği ağır olan lif modellerimiz için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kolay kutu lif modeli yapımı ve yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif örneği için çok teşekkür ediyoruz.

Kolay kutu lif modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ