Kolay kutu tekniği kare lif yapımı

Kolay kutu tekniği kare lif yapımı

Kolay kutu tekniği kare lif yapımı oldukça kolay lif model çalışması video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Günlük ve çeyizlik yapabileceğiniz kolay olduğu kadar görselliği de göze hitap eden kutu tekniği güzel lif modelini istediğiniz renk seçimi ile uygulayabilirsiniz. Lif modellerinde kare lif modelleri tercihiniz ise farklı kare lif örnekleri için sitemize göz atabilirsiniz. Tasarım ve yeni lif çalışmalarımız sitemizde mevcuttur.

Lif modelleri son zamanların en çok istek alan el işleri arasında yer almaktadır. Özellikle çeyizler ve siparişler için lif modelleri vazgeçilmez tığ işi modelleri arasındadır. Geniş örnek seçeneğiyle her kesime hitap etmektedir. Yapılışları video anlatımlı olması ilgiyi daha da çok arttırmaktadır.

Kolay kutu tekniği kare lif yapımı

Çok sipariş alacak lif /kutu teknik kare lif modeli

Lifimiz de 3 renk ip ile kutu teknik kare lif modelini ilk turuncu iple 4 tane kapalı fıstık yapalım.5 açık fıstık ile kutu teknik 2 tane fıstık yapıp kapatalım. Sıra sonuna kadar 2 li fıstık yapalım. 2.sırada beyaz ipi sabitleyelim kutu tekniği 2 li fıstık yapalım. Köşelerde arttırma yapalım. Renkleri değiştirip tepede 11 fıstık olana kadar köşelerden artırmalar yapıp 5 sıra örelim. 4 kenarını her iki kenarı aynı ve her iki kenarı aynı olacak şekilde önce yeşil iple 2 sıra kutu tekniği yapalım 1 sıra üzerine beyaz iple Kenar gidelim. Devamı için video anlatımından izleyelim. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Fatmanın örgü evi youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kutu tekniği kare lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ