Kolay tığ işi bebek yeleği yapımı

Kolay tığ işi bebek yeleği yapımı

Kolay tığ işi bebek yeleği yapımı tam mevsimlik yapıla bilecek tığ işi bebek yeleği yapılışı siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tığ işi örgü modellerini seviyorsanız yelek modelimiz tam sizin aradığınız örnek neden olmasın ? Farklı renklerde yapabilir delikli bir model olması serin yaz akşamlarında tercih edilebilecek bir örnektir. İp tercihini sizler kendi tercihleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz.

Kolay tığ işi bebek yeleği modeli yeni anne adaylarımız içinde güzel bir yelek çalışması olacaktır. Video anlatımlı olması sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Kolaylıkla uygulaya bilirsiniz. Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça önemli detaylı olarak yapılışında yardımcı olmaktadır.

Yelek modelimizi sayılarını artırarak istediğiniz yaş grubuna göre örebilirsiniz. İstediğiniz ip markasını seçebilir veya kalın ve ince ip tercihi sizlerin elindedir. Tığ seçimi de elinize yatkın tığ tercihi olabilir. En yeni güzel yelek modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Kolay tığ işi bebek yeleği yapımı

Kolay Tığ İşi Bebek yeleği

Bebek yeleği ( 0.6 ay) için uygundur.

Gereken malzemeler 1 adet Alize Baby Best

3.5 Numaralı tığ seçimi

81 Zincir çekip başlanır. Ön beden için 11 trabzan 12. zincirden ayrım yapılır. Kol için 16 trabzan 17. zincirden ayrım yapılır. Arka beden için 22 trabzan 23.zincirden ayrım yapılır. Diğer kol için 16 trabzan 17. zincirden ayrım yapılır. Diğer ön beden için 11 trabzan yapılır. Her sırada ayrım kısımların dan artırma yapılır 1 trabzan her beden sayısında artar. 5 sıra da arttırmalarla kol birleşimi yapılır. Kol birleşimi den sonra yeleğin roba sırası tamamlanır. Model sırası kurulur. 12 sıra örülür. Roba bitiminden model bitimine kadar 21 cm olacaktır. Yapmak isteyen herkese kolay gelsin..

Tığ işi, bebek yeleği yapımı, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kolay tığ işi bebek yeleği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel model için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ