Canım Anne

Kolay tığ işi yelek modeli yapımı

Kolay tığ işi yelek modeli yapımı

Kolay tığ işi yelek modeli yapımı yaz mevsimi için yelek modeli arayan hanımlarımız kolay tığ işi yelek modelini severek uygulayacağını düşünüyoruz.

Tığ işi yelek modelleri çeyizlik yeleklerde ve günlük kullanım için çok örülen örgü grubu içinde yer almaktadır. Tığ işi örnekleri yelek modellerinde uygulaması çok kolay tığ işi örnekleridir. Hanımlarımızın yelek kullanımı oldukça fazla olmaktadır. Kıyafetlerinin üzerine devamlı yelek kullanan hanımlarımız fazlasıyla yelek örmektedirler. Bir çok yelek modelini sayfamızda bulabilirsiniz. Şiş ve tığ işi örgü modellerimiz fazlasıyla mevcuttur. Yazımızın içindeki linke tıklayarak örgü modellerini inceleyebilirsiniz.

Kolay örgü modellerini yeni öğrenen arkadaşlarımız için faydalı çalışmalar olacaktır. Video anlatımlarımız oldukça fayda ağlamaktadır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Kolay tığ işi yelek modeli yapımı

İp olarak patik ipi ile anlatılan modeli siz yelek iplerini kullanıp yapabilirsiniz. Video anlatımın da 2.2 mm tığ tercih edilmiş. Şimdi modeli kurarken 3 katları + kenar tırabzan dan kurulmaktadır. 2 sıradan oluşmaktadır. Modelde 5 örnek ve 4 sırada yapılmış. Örmesi zevkli bir örgü modeli. Tığ işi mevsimlik yeleklerde yapabileceğiniz gösterişli bir modeldir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Tığ işi örgü modelleri, tığ işi yelek modeli, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Fatmayla herşey dahil youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Kolay tığ işi yelek modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ