Kolay ve Güzel Yetişkin Yelek-Battaniye Modeli

Kolay ve Güzel Yetişkin Yelek-Battaniye Modeli

Kolay ve güzel yetişkin yelek – battaniye modeli şiş örgü modelini birçok örgülerinizde kullanabilirsiniz. İster yelek veya battaniye olarak uygulayabileceğiniz şiş örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tunus işi sevenlerin beğenerek uygulayacağı model olduğunu düşünüyoruz. Farklı tığ işi, iki şiş örgü modeli arayanlarda sitemizi ziyaret ederek modelleri inceleyebilirsiniz.

Kolay ve Güzel Yetişkin Yelek-Battaniye Modeli

Yapılışı: Yapacağınız modele göre zincir sayınızı ayarlayınız. Devamında her zincirden ilmek çıkartalım, sıra sondan sıra başına kadar ilmekleri toplayalım, sıra başında üç ilmek örelim ara boşluğa ilmek saralı tekrar yan boşluğa ilmek saralım, tekrar beş ilmek örelim, sıra sonuna kadar devam edelim, ilmekleri toplarken tek olanları tek alalım beşli ilmekleri alırken arada zincir çekiyoruz. Sıra başına gelelim, tekrar üç ilmek örelim, ara zincir boşluğuna altı kez ilmek saralım, beş ilmek örüp tekrar ara boşluğa ilmek saralım detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.. Yapım aşamalarını detaylı bir şekilde videomuzdan takip edebilirsiniz.

Örgü modelleri, yetişkin yelek yapımı şiş örgü modeli, örgü hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Bu ve bunun gibi çok daha fazla anlatımlar için; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Kolay ve Güzel Yetişkin Yelek-Battaniye Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ