Konsollar İçin 7 Aksesuar Önerisi

Konsollar İçin 7 Aksesuar Önerisi

  Salonlarınız için seçtiğiniz eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden dekoratif ürünler, aksesuarlarda bir o kadar önem taşımaktadır. Aksesuar ve eşyaların uyum ve ahenk içinde olması evinize, salonunuza şıklığı taşıyacaktır. Bu yüzden eşyalarınızı seçerken gösterdiğiniz özeni, aksesuar seçiminde de göstermelisiniz. Peki doğru aksesuar seçimi nasıl yapılır, nerde ne kullanılması gerekir, konsollarınızı süslemek ve renklendirmek için en ideal aksesuar fikirleri nelerdir, öğrenmek ister misiniz?

konsollar-icin-7-aksesuar-onerisi

Konsollar İçin 7 Aksesuar Önerisi

Konsollar için 7 aksesuar önerisi aşağıdaki gibidir.

 1. Konsollarınız için aksesuar seçimi yapacağınız zaman salonunuzun genel havasını ve tarzını yansıtacak aksesuarlar seçmeye özen gösteriniz. Salonunuz spor ise spor aksesuarlar, klasik ise klasik aksesuarlar seçerek bütünlüğü koruyun.
 2. Aksesuarlarınız için renk seçimi yaparken de yine mobilya, eşya, halı, perdenizin renkleri ile uyumlu olmasına dikkat ediniz.
 3. Fil takımı olan aksesuarları tercih edebilirsiniz. Fil bereketi temsil eder bu yüzden konsollarınız içinde en ideal aksesuarlar arasında yer alacaktır.

  konsollar-icin-7-aksesuar-onerisi

  Konsollar İçin 7 Aksesuar Önerisi

 4. Konsolunuzun daha zengin ve şık durması için konsolun bulunduğu duvara evinizin tarzı ile uyumlu klasik veya spor tarzında ayna asabilirsiniz.
 5. Klasik tarzda bir salona sahip iseniz salonunuzu renklendirmek, renk katmak için kırmızı, beyaz veya siyah tonlarda gondollar tercih edebilirsiniz.
 6. Dekoratif mumlar kullanarak konsollarınızı renklendirebilir, evinizin şıklığını tamamlayarak romantizm katabilirsiniz.
 7. Evinizde, salonunuzda kullandığınız renkler ile uyumlu olarak vazo veya abajur kullanabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz abajur ve vazolar evinize otantik ve farklı bir hava katacak, şıklığını tamamlayacaktır.

Sizde bu önerilere uyarak konsollarınız için harika aksesuarlar seçebilirsiniz.

konsollar-icin-7-aksesuar-onerisi

Konsollar İçin 7 Aksesuar Önerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ