Kozalaktan Dekoratif Obje Fikirleri

Kozalaktan Dekoratif Obje Fikirleri

Ev dekorasyonu sizin için çok önemliyse ve sizler de benim gibi görünüme çok önem veriyorsanız bu yazı tam da size göre demektir! Bu konu hakkında her daim araştırmalar yaparım ve evimi sahip olduğum zevkime, öğrendiğim yeni bilgilere göre yerleştiririm.

canımanne2

Hepimizin bildiği üzere  bu konuda oldukça fazla yazılı kaynak bulunuyor, onun dışında çeşitli mecralarda da dekore edilmiş evlerin görselleri ile bilgilendirmeler yer alıyor. Dediğim gibi hepsi ilgimi çekiyor ve beni hayal gücümü çalıştırmaya itiyor. Elimdeki eşyalar ile neler yapabileceğimi sorguluyorum ve genelde doğru cevapları elde ediyorum. Çevremden aldığım tepkiler şimdiye kadar hep olumlu oldu ve bu beni daha da çok şevklendiriyor.

canımanne3

Dekoratif objeler evimin havasını tek bir dokunuş ile değiştirmem konusunda oldukça kolaylık sağlıyor. Bu yüzden şimdiki yazımda sizlere çok güzel bir el yapımı dekoratif objeden bahsedeceğim.

canımanne5

Hepimizin sonbahar ve kış aylarında yolda yürürken ayağına takılan o güzel kozalaklardan yapılıyor vereceğim öneriler. Kozalaktan dekoratif obje fikirleri arasında en çok kullanılan ve tercih edilenlerden biri kozalakları toplayıp şeffaf oje de denilen cila ile boyayıp bir vazo veya fanus içerisinde sergilemek.

canımanne4

Bir diğer önerim; kozalakların küçük parçalarını elimiz ile kopartıyoruz. Daha sonra isteğe bağlı olarak cila veya renkli boyalar ile her bir parçayı boyuyoruz. Daha sonra silikon tabanca veya yapıştırıcı yardımı ile parçaları dikkatli bir biçimde çerçevemizin etrafına yapıştırıyoruz. Kurumasını bekliyoruz ve evimizin en güzel köşesine yerleştiriyoruz.

canımanne1

Herhangi bir para karşılığında satın almadığımız kozalağı evimizde kendi imkânlarımız ile değerlendirip yepyeni bir hale kavuşturuyoruz. Bu düşüncenin eyleme dökmeden önceki hali bile çok heyecan verici. Umarım önerdiğim detayları sizler de evlerinizde uygular daha sıcak bir ortama sahip olursunuz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ