Kristal lif modeli yapılışı

Kristal lif modeli yapılışı

Kristal lif modeli yapılışı oldukça güzel görselliği olan ve ideal büyüklükte olması hanımlarımızın beğenisini alacak şık lif modelidir. Çeyizler içinde yapılabilecek en güzel lif modelleri arasında olacağını düşünüyoruz.

Sipariş alan arkadaşlarımızda bu modeli tercih edebilirler. Oldukça sipariş alabilecek model olduğunu düşünüyoruz. Farklı renklerde yapabilirsiniz.

Lif modelleri el işlerinin en çok yapılan modelleri arasında yer almaktadır. Farklı çizgiler ve görselliği bulunan sayısız lif modeli var bir çok lif örneğini sayfamızda bulmanız mümkündür. Ziyaret etmeden karar vermeyiniz yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Kristal lif modeli yapılışı

3 Renk lif ipi tercih edilmiştir.

Tığ elinize yatkın seçebilirsiniz.

Mısır tekniği kullanılmıştır.

Makas

Sihirli halka yaparak başlayalım. İçine fıstık tekniği yapıyoruz. Aralarda 1 zincir çekip toplam da 7 fıstık yapıyoruz.

Devamında aralarda çekmiş olduğumuz zincire çift olarak fıstık yapıyoruz. Toplamda 14 fıstık ve aralarda 1 zincir olarak yapıyoruz.

Üçüncü sırada yine çift olarak zincir aralarına fıstık uyguluyoruz. 4 Cü sırada 3 tek fıstık 1 çift fıstık uyguluyoruz. Toplamda 35 fıstık sayısına ulaşıyoruz. Model arttırma tekniği ile model kurulumu devam etmektedir.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kristal lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ