Canım Anne

Küçük kareler uzun lif yapımı

Küçük kareler uzun lif yapımı

Küçük kareler uzun lif yapımı oldukça kolay olan farklı renk seçeneği ile yapabileceğiniz güzel lif modelidir. Elinizdeki ipleri değerlendirmek adına yapacağınız kolay lif örneğidir. Uzun lif modeli seviyorsanız kolay model olarak küçük kareler lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri tığ işi örgü modelleri arasında en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Çeyizlerin ve siparişlerin en favori el işidir. Sık siparişi olan lif modelleri hanımlarımız için vazgeçilmezi olmaktadır. Nişan bohçalarında lif modelleri yer almaktadır. Takım ve tasarım lif çalışmaları çeyizlerde enler arasındadır.

Yeni ve tasarım lif örnekleri için sayfamıza bakabilirsiniz. Lif modellerinde en yeni ve tasarım lif modellerine yer vermekteyiz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Küçük kareler uzun lif yapımı

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçimi

Üç zincir çekelim ve fıstık tekniği uygulayalım, fıstıklar beş dolgulu fıstık yapılmıştır. Toplamda uç uca 16 fıstık yapılmıştır. Çift fıstık olmasına dikkat edelim, üst sırada uç uca iki fıstık yapıp iki fıstık atlayıp ara boşluğuna batalım. Bu şekilde sırayı tamamlayalım aynı işlemi üç renk ile sıra sıra yapalım. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Küçük kareler uzun lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ