Küçük Öğretmenler İçin Yazı Tahtası

Küçük Öğretmenler İçin Yazı Tahtası

Çocuğunuzun hayal gücü ve motor fonksiyonlarının gelişmesi, daha yaratıcı ve girişimci olabilmesi için bazı farklı aktivitelere katılması farlı oyunlar oynaması gerekmektedir. Resim yapmak ve farklı çizimler karalama boyutunda da olsa çocuğunuz için çok etkili bir gelişim imkanı sunmaktadır. Bebeğinizin ya da çocuğunuzun bu gelişimini sağlaması ve motor fonksiyonlarının yanı sıra hayal gücünün gelişmesini sağlamak için rengarenk kalemler ve bir kaç top kağıt ile başlayabilirsiniz. Ama bu sizin için hem maddi kayıp hem de temizlik sorunu yaratacaktır. Temizlemesi kolay ve taşınabilir olsun istiyorsanız sizde küçük öğretmenler için yazı tahtası satın alabilirsiniz.

yazi-tahtalari

Farklı boy ve boyutlarda bulabileceğiniz çocuklar için yazı tahtaları hem istediğiniz renkte olup dekorasyonunuza zarar vermez hem de çocuğunuz istediğini gibi aktif bir şekilde karalamalar yapabilir. Rengarenk tahta kalemleri ile ilgisini daha çok çekebilir ve kolay silgisi ile hemen temizleyebilirsiniz. Çocuklarda genelde farklı yerleri boyama arzusu vardır ve bir yere bağlı kalmak, kalemler sehpada çizim yapmak gibi yani onları sıkmaktadır. Bu nedenle taşınabilir, ayaklı yazı tahtalarından satın alarak istediğiniz yere götürebilirsiniz. İsterseniz siz mutfakta yemek yaparken yanınızda çizim yapmasını sağlamak ve onunla birlikte hayal gücünü geliştirmek adına onunla iletişimde de bulunabilirsiniz.

cocuklar-icin-yazi-tahtasi

Ayakta, aktif bir şekilde hareket ederek karalama isteği olan çocuklar için bu tip oyuncaklar çok faydalı olduğu gibi fazla pahalı da değildir. Sizde evinizdeki küçük öğretmen için yazı tahtası alarak onun motor fonksiyonları geliştirebilir, hayal ve düşünce yeteneğini çizim yaparak artmasını sağlayabilir aynı zamanda ayakta olacağı için yorulmasını ve gece daha iyi, rahat uyumasını sağlayabilirsiniz. Temizlemesi kolay olan bu tip oyuncaklar sayesinde çocuğunuza daha fazla zaman da ayırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ