Kuğulu beş şiş patik yapılışı

Kuğulu beş şiş patik yapılışı

Kuğulu beş şiş patik yapılışı çeyizlik beş şiş modeli arayan hanımlarımız için kuğu modeli olarak tasarlanmış çok güzel patik modeli yapımı sizlerin beğenisini beklemektedir.

Kuğulu beş şiş patik modelini kendiniz içinde günlük kullanıma uygun bir patik modelidir. Yapılışı video anlatımlı olarak sunulması siz değerli takipçilerimize oldukça yardımcı olacaktır.

Örgü ve el işleri hanımlarımızın vazgeçilmezi olmaktadır. Kış mevsimi boyunca en çok tercih edilen örgüler arasında patik modelleri yer almaktadır. Bizlerde sizler için en güzelinden, en kolayını bir çok patik örneğine yer verdik umarım severek ördüğünüz patik modelleri olmuştur.

Patik modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız için de farklı bir örnek olacaktır kuğu beş şiş patik modeli bol siparişler getirmesi dileğiyle, sayfamızda birbirinden değişik, güzel, iki şiş patik örneklerimiz mevcuttur. Sayfamızı ziyaret etmeyi veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni ve şık patik örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Kuğulu beş şiş patik yapılışı

Beş şiş patik ile merhabalar çeyizlerin vazgeçilmezi olan beş şiş patik ördük.

Patiği örmek için malzeme olarak beş şiş, kullanacağınız renklerde patik ipi tercih edilmiştir.

Patik modelimize önce patiği burun kısmını ördük ardından su dalgası şekli modeli ördük model aralarında her zaman boşluk ana renk ile ördük. Kuğu modelimizi koyup ayak üstüne de ve taban kısmına da kuğu modeli koyup ördük.

Yine ana renk ile boşluk örüp bilek kısmını ayırdık. Topuk kısmına kadar ördük ve topuk kısmını ortalayıp 10 ilmekle iki taraftan ilmek alarak keserek bitirdik. Hem çeyizlik hem günlük, hem sipariş için uygun olan patik sahibi olduk. Sizlerinde yapabilmesi için patiği sesli anlatım yaptık. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Patik modeli, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Kuğulu beş şiş patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ