Reklam

Kum boncuk ile ağaç nasıl yapılır

Reklam
Reklam

Kum boncuk ile ağaç nasıl yapılır.. Kendin yap köşemizde dekoratif ağaç yapıyoruz. Kum boncuk kullanımı ile harika görselliği olan ağaç modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapım aşaması detaylı video anlatımda anlatılmıştır. Çok kolay ve uygularken mutlu olacağınız el sanatı olacağını düşünüyoruz. Bu tarz el işlerine meraklı ve eliniz yatkın ise farklı boncuk ve şekil değişimini kendiniz ayarlayarak farklı ağaç görsellerini ortaya çıkartabilirsiniz.

Kum boncuk ile ağaç nasıl yapılır

Gerekli malzemeler

Çiçek teli 3 veya 4 mm kullanabilirsiniz.

Küçük kerpeten

Doğal taş 2 adet

Tek renk kum boncuk kullanımı

Yapılışı: İlk olarak tel boyutunu ayarlayalım, 15, 20 ve 25 santim arası kesebilirsiniz. Tele boncukları istediğiniz sayıda geçirebilirsiniz. Tercih size kalmıştır. Tele geçen boncukları telin orta kısmına alıp telin iki ucunu bir tutalım ve teli çevirelim en uç kısma kadar çevirme işlemini yapalım. Aynı şekilde hazırlayalım, hazırladığımız telleri üç veya beşerli olarak birleştirelim, tekrar birleştirme yapıyoruz. Dalları oluşturuyoruz. Devamında ağaç görseline verelim alt kısma taş üzerine silikon sıkıp yapıştıralım boncuktan ağaç modelimiz hazır. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz şimdiden kolay gelsin.

Kendin yap, kum boncuk el işi, el tasarımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kum boncuk ile ağaç nasıl yapılır VİDEO ANLATIM

Sonrakini düzenle 20 Ocak 2021 10:09 am

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Genel

Lif sevdası çiçeği yeni model yapımı

Lif sevdası çiçeği yeni… Devamını oku

1 gün önce
  • Kendin Yap / DIY

Kolay kese kağıdı yapılışı

Kolay kese kağıdı yapılışı… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Bebek Patikleri

El örgüsü ile örülen… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Modelleri

El Yapımı Bebek Beşik Örtüsü Modelleri

El örgüsü ve el… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.