Reklam

Kurdele Nakışı Havlu Modelleri

Reklam
Reklam

Klasik nakış dışında daha farklı bir çalışma denemek isterseniz kurdele nakışı tam da size göre. Farklı tarz denemek isteyen tüm hanımlar için son derece kol ay olan kurdele nakışını mutlaka denemelisiniz.

Kurdele nakışı havlu modelleri alternatifleri, katalog, internet yada hayal gücünüzün enginliği ile de doğru orantıda genişletilebilir. Tasarım harikası bu havluları sevdiğiniz bir arkadaşınıza, eş yada dostunuza götürdüğünüzde inanın çok mutlu olacaklardır. Kendilerini özel hissedeceklerdir.

Nakışlı havlu kenarı modelleri öyle çok çeşitlilik gösteriyor ki. Son zamanlarda tüm mağazalarda, dekorasyon eşyası satılan mağazalarda nakışlı Havlu modelleri, havlu satan tüm şık mağazalarda havlu kenarı modelleri bulmak mümkün.

Fazla param var ve nereye harcayacağımı bilemiyorum diyorsanız o zaman evde çok ucuza mal edeceğiniz kurdele nakışlı havluyu piyasadan ederinin birkaç katı fazlasına alın. Biz hiç tutmayalım. Ama hem el emeğim olsun hem de istediğim kurdele ve havluya tasarımı ben yapayım diyorsanız, buyurun. Değişik havlu kenarı modelleri arasında çeşitli renk ve modeller mevcut. Havlunuzun rengi ve modeline göre tasarlayabilirsiniz. Üzerindeki desenlerin tam üstüne gelecek şekilde kurdeleleri yerleştirebilirsiniz. Peki nasıl yerleştirilir? İstediğiniz renk kurdeleleri almanız yeterli olacaktır. Tül kurdeleler son derce revaçta. Hem ışıltılı bir görünüm sağlıyor hem de hafif. Bunun dışında isteğe bağlı olarak Kurdele Nakışı Havlu için farklı renklerdeki kadife kurdeleler de tercih edilebilir. Farklı model ve boyutlarda güller , çiçek motifleri elde edebilirsiniz. Karanfil şeklinde dantel havlu kenarı modelleri elde edebilirsiniz.  Elde ettiğiniz kurdeleleri havluya itina ile dikiniz. Farklı renklerde havlular son derece estetik duracaktır. Yapımı da son derece kolay olan bu havluları banyonuzda sergilerken keyif alacak, elinizi, yüzünüzü silmek istemeyeceksiniz. Ama unutmayın, artık sitemizden öğrendiniz, istediğiniz kadar yapabilirsiniz.

Sonrakini düzenle 9 Şubat 2017 5:43 pm

Reklam

Rasgele Konular

  • Lif Modelleri

Yeni kare lif modeli kutu tekniği yapılışı

Yeni kare lif modeli kutu tekniği yapılışı kolay kutu tekniği lif örneği arayanlar için harika… Devamını oku

27 dakika önce
  • Takı Tasarım
  • Takılar

Tuğralı sallantılı küpe yapımı

Tuğralı sallantılı küpe yapımı kendin yap köşemizde şık küpe yapabilirsiniz. Hanımlarımızın takı tasarımlarına ilgisi oldukça… Devamını oku

22 saat önce
  • Bebek yelekleri

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı V yakalı düğme detayı kullanımı olmayan tığ işi… Devamını oku

23 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni menekşe lif modeli yapımı

Yeni menekşe lif modeli yapımı mor menekşe çiçeği sevenler için çiçek teması lif modeline taşınmıştır.… Devamını oku

1 gün önce
  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

2 gün önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

2 gün önce
Reklam