Kutu lif modeli yapılışı

Kutu lif modeli yapılışı

Kutu lif modeli yapılışı örgü sevdası kanalının anlatımıyla siz lif sevenlerin beğenisinde, lif modelleri yapılışları, hedef kitlesi çok olan el işlerinde birinci sıra da yer almaktadır. Canimanne com. sayfası olarak bizlerde sizlerden gelen istekler doğrultusun da sizin sevdikleriniz lif yapılışlarına yer vermeye çalışıyoruz.

Lif modelleri çeyiz için oldukça önem veriliyor, olmazsa olmazlardan diye biliriz. Annelerimiz özenerek en güzel olan lif örneklerini seçmektedirler, bu güzel modelimiz çok istek alan bir örneğimiz sizlerde severek yapacağınıza inanıyorum.

Kutu lif modelimizde üç renk ip seçeneği kullanılmış, sizler kendi ip renk seçeneklerinize göre uygulaya bilirsiniz. Tığ seçimi sizlerin elinize yatkın tığ seçimidir. İp markası sizlerin tercihine kalmış sizlerde yeni güzel ördüğünüz modelleri sevdiklerinize armağan edebilir, kendinize veya çeyiz için olarak yapabilirsiniz yeni öğrenen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız mevcuttur çok kolaylık sağlayacaktır.

Yeni güzel ve hoş modellerde görüşmek üzere diyorum beğenilerinizi ve paylaşımlarınız unutmayınız.

Canimanne com. sayfası ziyaret etmeyi ve daha fazlası lif modelleri için linkimize tıklamayı unutmayınız

Kutu lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak izleye bilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına bu güzel lif modeli için teşekkür ediyoruz.  @sebonun_lifleri_36 sayfasına da ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Kutu lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ